اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل BitGo: آلامدا 3000 روز قبل از ورشکستگی تلاش کرد wBTC را نقد کند

مدیر عامل Bitgo گفت که مقامات Alameda در فرآیند تأیید امنیتی مورد نیاز برای تبدیل BTC پیچیده به BTC شکست خوردند.

Mike Belshe، مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی دیجیتال BitGo، تأیید کرده است که Alameda Research تلاش کرده است تا 3000 بیت کوین بسته بندی شده (wBTC) را چند روز قبل از اعلام ورشکستگی FTX در 11 نوامبر نقد کند.

در فضای توییتر در 14 دسامبر میزبانی شد به گفته کریس بلک، محقق امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بلشی معتقد است که یک نماینده ناشناس Alameda در فرآیند تأیید امنیتی Bitgo ناموفق و چگونه فرآیند سوزاندن بیت کوین پیچیده شده نقش داشته است. تأیید کرد که شرکت درخواست بازپرداخت را رد کرد زیرا آنها نمی دانستند. چگونه کار کرد

“[The security details] فرآیندها مطابقت نداشتند. بنابراین ما آن را نگه داشتیم و گفتیم نه، نه، نه، نه. این چیزی شبیه سوختگی نیست. و ما باید بدانیم که این شخص چه کسی بوده است. “

بنابراین ما آن را به حالت تعلیق درآوردیم و در حالی که در حالت تعلیق بودیم، منتظر پاسخ به آن مسائل بودیم. [Alameda] ما ورشکست شدیم و البته ورشکستگی همه چیز را متوقف کرد.»

مدیر عامل Bitgo همچنین گفت که درخواست ضرابخانه 3000 بیت کوین Alameda در داشبورد پلتفرم گیر کرده است و این شرکت تا زمانی که توسط متولی رسیدگی به مراحل ورشکستگی Alameda پردازش نشود، توکن را دست نخورده نگه خواهد داشت. است.

درخواست تراکنش ضرابخانه برای 3000 wBTC در ازای 3000 BTC Alameda ناموفق بود. منبع: داشبورد شبکه wBTC.

تلاش Alameda برای باز کردن 3000 wBTC توسط Etherscan تجمیع کننده تراکنش اتریوم نیز تایید شد.

با این حال، این معمولاً باعث بازخرید بیت‌کوین می‌شود، اما Bitgo مکانیزم‌های امنیتی قبل از انجام تبدیل داشت که Alameda موفق به انجام آن نشد.

مشخص نیست که انگیزه بازخرید 50 میلیون دلاری wBTC چه بوده است، اما مشخص نیست که مدیران FTX از منابع مختلف پول جمع آوری کرده اند تا از ورشکستگی تا انتها جلوگیری کنند.

طبق تجزیه و تحلیل 25 نوامبر توسط Arkham Intelligence، پنج روز قبل از اینکه بالاخره برای فصل 11 ثبت شود، Alameda 204 میلیون دلار از هشت آدرس مختلف از FTX US برداشت کرد.

مربوط: آلامدا یک مزیت تجاری «ناعادلانه» داشت، دسترسی ویژه به وجوه FTX: پرونده های CFTC

wBTC یک نسخه توکن شده از BTC است که می تواند برای BTC بازخرید شود، زمانی که برای نوشتن آدرس هایی که باعث انتشار BTC می شوند ارسال شود. تبدیل به نسبت 1:1 انجام می شود.

توکن سازی بیت کوین پیچیده به دارندگان بیت کوین اجازه می دهد تا با قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم و برنامه های غیرمتمرکز تعامل داشته باشند.

Bitgo wBTC را در سال 2019 با Ren، یک پروتکل قابلیت همکاری بلاک چین، و Kyber، یک پلت فرم نقدینگی چند زنجیره ای توسعه داد. wBTC همچنین توسط wBTC DAO اداره می شود که یک سازمان مستقل غیرمتمرکز با بیش از 30 عضو است.

داشبورد wBTC در حال حاضر نشان می‌دهد که بیت‌گو 202255 بیت‌کوین در مقابل 199238 بیت‌کوین در گردش دارد که به نرخ وثیقه 101.51 درصدی رسیده است.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا