اخبار ارز دیجیتال

کارولین الیسون، آلامدا، از 110 سال زندان فرار کرد.

مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ ممکن است با وثیقه 250 هزار دلاری آزاد شود اما اجازه خروج از ایالات متحده را نخواهد داشت.

یکی از شاهدان کلیدی در تحقیقات جاری FTX توانست از هر هفت اتهام علیه خود در یک معامله اقامه دعوی اجتناب کند.او متهم شد و ممکن است بلافاصله پس از پرداخت وثیقه 250000 دلاری آزاد شود.

یک توافق بین الیسون و دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در 21 دسامبر علنی شد. بر اساس این اسناد، مدیر اجرایی سابق آلامدا از تمام اتهامات عمده ای که می توانست به او آسیب برساند تبرئه خواهد شد. تا 110 سال زندان.

الیسون توسط وکلای دادگستری در هفت مورد مورد شکایت قرار گرفت. دو نفر از آنها در یک توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری سیمی علیه مشتریان FTX و خود کلاهبرداری سیمی شرکت داشتند. دو اتهام دیگر برای مشارکت در یک توطئه برای کلاهبرداری علیه وام دهندگان Alameda Research و خود کلاهبرداری سیمی. پنجمین نفر به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری کالایی و ششمین نفر به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار علیه سرمایه گذاران سهام FTX متهم شدند. در هفتمین کیفرخواست خود، او ممکن است به توطئه برای پولشویی متهم شود.

در ازای همکاری او، دفتر وکالت موافقت می کند که الیسون را در هیچ یک از این هفت اتهام متهم نکند. یعنی افشای کامل کلیه اطلاعات و مدارک درخواستی دادستانی کل.

مربوط: نتیجه پیگرد قانونی SBF می تواند تعیین کند که IRS چگونه با ضررهای FTX برخورد می کند.

این توافق نامه در برابر سایر اتهاماتی که ممکن است الیسون از سوی مقامات دیگر با آن مواجه شود، محافظت نمی کند. همچنین امکان تعقیب تخلفات قانون مالیات کیفری را نیز در صورت آشکار شدن در دادرسی منتفی می کند.

مقامات با آزادی الیسون با وثیقه 250000 دلاری، محدودیت در خروج از ایالات متحده و تسلیم کلیه اسناد مسافرتی مخالفتی ندارند.

در همین حال، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در حال حاضر نزد اداره تحقیقات فدرال (FBI) در بازداشت است و مستقیماً به منطقه جنوبی نیویورک منتقل می شود تا در راه بازگشت به ایالات متحده ظاهر شود. در برابر یک قاضی

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا