اخبار ارز دیجیتال

“ما به Alameda برداشت نامحدود وجوه دادیم.” – گری وانگ در محاکمه SBF

به گفته مدیر ارشد فناوری سابق FTX، سم بنکمن فرید به همراه خودش، نیشاد سینگ و کارولین الیسون مرتکب این جنایت شدند.

گری وانگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری سابق صرافی ارزهای دیجیتال FTX، آخرین شاهدی است که در محاکمه جنایی مدیر عامل سابق سام “SBF” بانکمن فرید شهادت داده است.

بر اساس گزارش Inner City Press، وانگ برخورد کرد پس از شهادت آدام یدیدیا، توسعه دهنده سابق FTX و مت هوانگ، بنیانگذار پارادایم، این پرونده در ۵ اکتبر در دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت. گزارش شده است که CTO سابق به ارتکاب جنایت در زمانی که در FTX با کمک بانکمن فرید، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، کارولین الیسون، و مدیر سابق مهندسی FTX، نیشاد سینگ، اعتراف کرده است.

وانگ در پاسخ به سؤالات دانیل ساسون، دستیار دادستان ایالات متحده گفت: «ما به Alameda اجازه برداشت نامحدود وجوه را دادیم.

او اضافه کرد:

“[Sam handled] صحبت در رسانه ها، لابی کردن و تعامل با سرمایه گذاران.من فقط کد زدم […] در نهایت سام تصمیم گرفت [regarding any disagreements]”

در ۵ اکتبر، دادگاه جنایی بانکمن فرید وارد سومین روز خود در نیویورک شد. شاهدان در درجه اول در مورد رابطه Alameda با FTX قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی Alameda صحبت کردند. این شامل شهادت می شود که SBF به کارمندان دستور داده است که از وجوه کاربران FTX برای پوشش ضرر در Alameda استفاده کنند. شهادت وانگ نتیجه توافق با دادستان به عنوان بخشی از اعتراف گناه است که در دسامبر ۲۰۲۲ وارد شده است. آقای الیسون و آقای سینگ همچنین قرار است قبل از پایان محاکمه در نوامبر در مقابل SBF شهادت دهند.

مربوط: دادستان ها می گویند که جت سام بنکمن فرید مصادره خواهد شد

پس از اینکه قاضی لوئیس کاپلان به او دستور داد تا وثیقه خود را در ماه آگوست لغو کند، بانکمن فرید احتمالاً در زندان باقی خواهد ماند تا در انتظار محاکمه جنایی خود باشد. دادستان ها SBF را به ارعاب شاهدان علیه الیسون و دیگران متهم کردند.

مشخص نیست که آیا SBF قصد دارد از خود در دادگاه دفاع کند یا خیر. بر اساس قانون اساسی ایالات متحده، هیچ فردی را نمی توان مجبور به ادای شهادت کرد، در صورتی که ممکن است متهم باشد.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا