اخبار ارز دیجیتال

کیف پول Alameda Research 13 میلیون دلار از Bitfinex و بیشتر دریافت می کند

طبق گزارش ها، دارایی های منتقل شده به کیف پول یکپارچه Alameda بخشی از تلاش های بازیابی ورشکستگی آن است.

تنها در ۲۴ ساعت، نزدیک به ۱۳ میلیون دلار به کیف پول یکپارچه شرکت تجارت رمزنگاری ورشکسته Alameda Research منتقل شده است. به وضوح داده های شرکت امنیتی بلاک چین PeckShield در ۲ فوریه.

این آدرس ۶ میلیون دلار به صورت تتر (USDT) و ۲.۵ میلیون دلار اتر (ETH) از کیف پول داغ Bitfinex و همچنین ۴.۵ میلیون دلار سکه USD (USDC) از یک منبع ناشناس دریافت کرد و ۳۰۰۰۰ توکن Lido به ارزش تقریباً ۶۵۵۰۰ دلار دریافت کرد.

انتقال دارایی ها بخشی از تلاش های جمع آوری مربوط به مراحل ورشکستگی محسوب می شود. یکی از سخنگویان Bitfinex به Cointelegraph گفت که Alameda یک حساب کاربری در Bitfinex دارد و صرافی در حال همکاری با انحلال دهندگان برای بازپرداخت وجوه باقی مانده است.

Alameda در ۱۱ نوامبر و همچنین نزدیک به ۱۳۰ شرکت دیگر تحت کنترل FTX Group درخواست حمایت از ورشکستگی را ارائه کرد. از آن زمان، کیف پول یکپارچه آن از چندین آدرس وارد شده است که بیش از ۲۶ میلیون دلار در ETH و ۱۸۳ میلیون دلار در سایر آلتکوین ها، از جمله ۵۴ میلیون دلار در توکن های BitDAO جمع آوری کرده است.

مربوط: Alameda Research یک خط اعتباری مخفی ۶۵ میلیارد دلاری در FTX داشت

اما از زمانی که کنترل حساب معاملاتی Alameda را در دست گرفت، انحلال‌دهنده حداقل ۱۱.۵ میلیون دلار متحمل ضرر شده است که بر اساس گزارش شرکت تحلیل رمزارز Arkham Intelligence، احتمالاً می‌توان از برخی از آن‌ها جلوگیری کرد.

مدیران تصفیه در ۱۲ ژانویه در تلاش برای بازیابی وجوه با یک مانع فنی دیگر مواجه شدند. کوین تلگراف گزارش داد که انحلال دهندگان ۷۲۰۰۰ دلار دارایی دیجیتالی را در پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز مالی (DeFi) Aave زمانی که تلاش کردند وجوه خود را در یک کیف پول چند امضایی تجمیع کنند، از دست دادند.

برای بستن موقعیت استقراضی Aave، مدیر تصفیه وثیقه اضافی را برداشت و دارایی ها را در معرض خطر انحلال قرار داد. علاوه بر این، طبق گزارش‌ها، مدیران تصفیه در قبوض گاز بسیار بیشتر از آنچه از جابجایی وجوه دریافت می‌کردند، خرج کردند.

بر اساس گزارش جدیدی که به نقل از کارمندان سابق، آلامدا ریسرچ در سال ۲۰۱۸ پیش از ظهور FTX در آستانه سقوط بود. الگوریتم های این شرکت برای انجام تعداد زیادی معاملات خودکار و سریع طراحی شده بودند، اما در پیش بینی تغییرات قیمت ناکارآمد بودند.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا