🚨 اخبار ارز دیجیتال

آرامدا ریسرچ سهام سکویا کپیتال را به مبلغ ۴۵ میلیون دلار به ابوظبی فروخت.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Alameda Research، بازوی سرمایه گذاری FTX، موافقت کرده است که مالکیت Sequoia Capital خود را به صندوق سرمایه مستقل ابوظبی به مبلغ ۴۵ میلیون دلار به صورت نقدی بفروشد.

آخرین به روز رسانی پرونده ورشکستگی FTX زمانی منتشر شد که قرارداد جدیدی بین صرافی منحل شده ارزهای دیجیتال و ابوظبی منعقد شد.

طبق اسناد دادگاه از دادگاه ورشکستگی منطقه دلاور در ۸ مارس، Alameda Research، بازوی سرمایه گذاری FTX، قصد دارد باقیمانده سهام خود در شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital را به صندوق ثروت مستقل ابوظبی بفروشد.

طبق اسناد، FTX “بر اساس پیشنهاد برتر خود و توانایی انجام معامله فروش در مدت زمان کوتاه تصمیم گرفت با خریدار توافق کند.” زیرا من علاقه مند به خرید بودم.

خریدار سهام Alameda، Al Nawwar Investments RSC Limited، متعلق به دولت ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی است. این سند بیان می کند که خریدار در حال سرمایه گذاری در Sequoia است.

ارزش این معامله ۴۵ میلیون دلار به صورت نقد است و ممکن است تا ۳۱ مارس بسته شود.

این تلاش برای فروش باقی مانده سهام خود در Sequoia Capital بخشی از تلاش FTX برای انحلال سرمایه گذاری های خود برای پرداخت بدهی های خود به طلبکاران است.

دورسی فعالانه در جنبه‌هایی از دعوای حقوقی که در حال حاضر با FTX مخالف است، شرکت دارد. پس از تشکیل پرونده اولیه ورشکستگی، دورسی به صرافی سابق اجازه داد تا برخی از دارایی های خود را بفروشد.

مربوط: وکلای SBF پیشنهاد می کنند که دادگاه جنایی اکتبر باید به تعویق بیفتد

این دارایی‌ها عبارتند از Derivative Platform Ledgerx، پلتفرم نقدینگی سهام Embed، و FTX JAPAN و FTX EUROPE، شعب منطقه‌ای این شرکت.

در ژانویه سال جاری، گزارش شد که FTX بیش از ۵ میلیارد دلار پول نقد و دارایی های رمزنگاری مایع را بازیابی کرده است.

در یک شکایت مرتبط، اسناد دادگاه ۸ مارس نشان می‌دهد که پس از شکایت Alameda Research از شرکت بر اساس بازپرداخت وام، دورسی به Voyager Digital اجازه داده است تا ۴۴۵ میلیون دلار تضمین کند.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا