اخبار ارز دیجیتال

انحلال دهندگان Alameda Research 72000 دلار در طول آزمایشی تلفیق صندوق از دست دادند

زمانی که انحلال دهندگان Alameda Research تلاش کردند موقعیت های استقراضی Aave را ببندند، زیان دیدند، اما در عوض وثیقه اضافی مورد استفاده برای موقعیت ها را حذف کردند.

مدیران تصفیه Alameda Research همچنان در تلاش برای جمع آوری وجوه برای طلبکاران خود با موانعی روبرو هستند. شرکت تجزیه و تحلیل رمزارز Arkham در یک موضوع توییتری فاش کرد که انحلال دهندگان Alameda Research دارایی های دیجیتالی به ارزش ۷۲۰۰۰ دلار را در پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز مالی (DeFi) Aave از دست داده اند.

مدیران تصفیه تلاش کردند تا موقعیت های استقراضی Aave را ببندند، اما در عوض وثیقه اضافی مورد استفاده برای موقعیت ها را حذف کردند و دارایی ها را در معرض خطر انحلال قرار دادند. Arkham گزارش داد که وام دو بار در ۹ روز تسویه شده است، در مجموع ۴.۰۵ WBTC، که طلبکار دیگر نمی تواند آن را بازیابی کند.

به گفته Arkham، “در دو هفته گذشته، تقریباً ۱.۴ میلیون دلار توکن به طور پیوسته از کیف پول های توزیع شده Alameda به این multisig مرکزی بازگردانده شده است.”، که بزرگترین آنها بیش از ۱۴ میلیون دلار ارزش دارد.

Arkham در تجزیه و تحلیل خود به اشتراک گذاشت که اشتباهات روی زنجیره توسط اپراتورها ادامه دارد. به عنوان مثال، هنگام تلاش برای برداشت وجه از کیف پول ذینفع، مدیر تصفیه نتوانست ۱.۷۵ میلیون دلار را از LDO حذف کند، تلاش کرد “۲۳۸K یا ۲۵۰K توکن” را حذف کند و دوباره شکست خورد. توکن‌های LDO هنوز در حال واگذاری هستند، و مدیران انحلال‌دهنده باید ۱۰۰۰۰ LDO را در یک زمان استخراج کرده و آنها را به یک کیف پول مرکزی انتقال دهند که در نتیجه ۹ تراکنش ناموفق انجام شد.

تجزیه و تحلیل Arkham نشان می دهد که هنوز موقعیت های DeFi در سایر کیف پول های Alameda وجود دارد و نشان می دهد که انحلال دهندگان ممکن است برای مدیریت این فرآیند با مشکل مواجه شوند.

مطالب مرتبط: تحقیق آلامدا سام بنکمن-فرید قبل از FTX: گزارش

در ۲ ژانویه، Cointelegraph گزارش داد که موضوع Alameda Research مربوط به FTX است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، Alameda Research در سال ۲۰۱۸ تقریباً سقوط کرد، حتی قبل از ظهور FTX.

یکی از کارمندان سابق Alameda Research همچنین فاش کرد که الگوریتم‌های مورد استفاده برای معاملات در Alameda برای انجام معاملات سریع تعداد زیادی طراحی شده‌اند، اما در مورد تغییرات قیمت به روش اشتباه گمانه‌زنی می‌کنند. در نتیجه، شرکت متحمل ضرر شد.

علاوه بر این، مشخص شد که Alameda نزدیک به دو سوم از دارایی های خود را در سال ۲۰۱۸ به دلیل کاهش قیمت توکن XRP از دست داده است. این شرکت در آستانه سقوط بود، اما توسط مدیر عامل شرکت سام بنکمن-فرید، که با وعده بازگشت سرمایه تا ۲۰ درصد از وام دهندگان و سرمایه گذاران پول جمع آوری کرد، نجات یافت.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا