اخبار ارز دیجیتال

ادعای کاربران توییتر، کارولین الیسون، مدیرعامل سابق Alameda در نیویورک

بر اساس گزارش‌ها، عکس‌های ناشناس نشان می‌دهند که کارولین الیسون در حال سفارش گرفتن در کافه‌ای در نیویورک است و این سوال را ایجاد می‌کند که چرا او به خاک ایالات متحده بازگشته است.

یک عکس اخیر از کسی که به نظر می رسد مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، کارولین الیسون در یک کافی شاپ در منهتن، نیویورک است، در توییتر منتشر شده است.

در ۴ دسامبر، دو عکس در توییتر شروع به پخش کردند که به نظر می رسید الیسون را در حال سفارش قهوه در کافه پشتیبانی زمینی منهتن نشان می دهد.

گوفر، یک توله سگ گلدن دودل که متعلق به مدیران FTX و Alameda است، نیز به نظر می رسد در کنار الیسون تصویر شده است.

مشاهدات بالقوه کارولین الیسون: توییتر

آخرین مکان حدس زده الیسون هنگ کنگ بود که پس از FTX و انفجار Alameda به آن اشاره شد. در آن زمان، منابع در ۱۲ نوامبر به کوین تلگراف گفتند که او در تلاش بود به دبی فرار کند.

به نظر می‌رسد که کاربر توییتر و خودخوانده «شهروند روزنامه‌نگار» پایتخت اوتیسم اولین عکس را به اشتراک گذاشته است.

“یک کاربر ادعا می کند که کارولین الیسون را در Ground Support Coffee در غرب برود در سوهو منهتن در ساعت ۸:۱۵ صبح پیدا کرده است. [UTC]این بدان معناست که او در هنگ کنگ نیست، بلکه در نیویورک است که در آن بازداشت نیست.

در پاسخ، مردی که ادعا می‌کرد در کافه کار می‌کند و ادعا می‌کرد که دانیل منتادو (@dmentado) است، “تأیید کرد” که الیسون است و یکی از کارکنانش به او سرویس داده است.

در حالی که برخی از اعضای جامعه از حضور الیسون در خاک ایالات متحده به دلیل تبعات قانونی احتمالی متعجب هستند، برخی دیگر حدس زد ممکن است الیسون در حال بررسی معامله با مقامات باشد.

کافی شاپ مورد نظر فقط کوتاه است راه رفتن برخی دیگر به فاصله هایی از دفتر دادستانی ایالات متحده و دفاتر FBI در نیویورک اشاره می کنند.

با این حال، شایان ذکر است که ما ۱۰۰٪ شواهد ملموسی داریم که الیسون در این عکس هنوز ظاهر نشده است.برخی از اعضای انجمن کریپتو تلاش کرد برای یافتن پاسخ مستقیم بدون موفقیت.

مربوط: واکنش جامعه کریپتو به پوشش رسانه‌ای اصلی درباره انفجار FTX: انتقاد، زن‌ستیزی و موارد دیگر

در همین حال، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، در یک تور رسانه ای است و با انکار خطای عمدی و پاسخگویی رهبری آلامدا، طرف ماجرا را به تصویر می کشد.

شایان ذکر است، بانکمن-فرید در توییتی نوشت که قصد دارد در جلسه استماع کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در مرحله ای شهادت دهد، ساعاتی پس از حادثه ای که گمان می رفت الیسون شاهد آن بوده است، اما گفت: “چی؟ او تا زمانی که متوجه نشده بود شهادت نداد. و آنچه اتفاق افتاده بود را در نظر گرفت.»نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا