🚨 اخبار ارز دیجیتال

بریتانیا در نشستی که برای نوامبر برنامه ریزی شده است، تهدیدات بالقوه هوش مصنوعی را هدف قرار می دهد

این اجلاس که برای ۱ و ۲ نوامبر برنامه ریزی شده است، بر روی تهدید وجودی بالقوه ناشی از هوش مصنوعی تمرکز خواهد کرد، نگرانی مشترک بسیاری از قانونگذاران.

بریتانیا (بریتانیا) میزبان اولین اجلاس بین المللی جهان در مورد ایمنی هوش مصنوعی (AI) در نوامبر ۲۰۲۳ خواهد بود. این رویداد با هدف تثبیت حضور بریتانیا به عنوان میانجی بین ایالات متحده، چین و اتحادیه اروپا در مورد موضوعات کلیدی است. بخش فناوری پس از برگزیت

این نشست که برای ۱ و ۲ نوامبر برنامه ریزی شده است، بر روی تهدید وجودی بالقوه ناشی از هوش مصنوعی تمرکز خواهد کرد، نگرانی مشترک بسیاری از قانونگذاران. ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا، که بریتانیا را به عنوان یک مرکز ایمنی برای هوش مصنوعی تصور می کند، همچنین ابراز نگرانی کرده است که ممکن است از هوش مصنوعی توسط جنایتکاران و تروریست ها برای توسعه سلاح های کشتار جمعی سوء استفاده شود.

آقای سوناک حدود ۱۰۰ شرکت کننده در بلچلی پارک را تعدیل خواهد کرد. میهمانان برجسته شامل کامالا هریس، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، دمیس حسابیس، مدیر عامل گوگل دیپ مایند، و اعضای کنگره، رویاپردازان هوش مصنوعی و دانشگاهیان را گرد هم خواهند آورد.

هدف از این اجلاس آغاز گفت‌وگوی جهانی درباره مقررات هوش مصنوعی است و دستور کار اعلام شده توسط دولت بریتانیا برای رویداد این هفته شامل پیشرفت غیرقابل پیش‌بینی فناوری و خطر از دست دادن کنترل انسان بر آن است.

پیش از این، گروهی از اعضای بانفوذ پارلمان بریتانیا به دولت توصیه کردند که با متحدان دموکراتیک برای مقابله با سوء استفاده‌های احتمالی از هوش مصنوعی (AI) و پیشرفت‌ها در فناوری‌های نوظهور کار کند و بر هدف لندن برای ایفای نقش کلیدی در را

مربوط: گوگل خواستار رد شکایت دسته جمعی خراش داده های هوش مصنوعی است

در هفته‌های پس از اعلام نشست آقای سوناک، گوگل تحلیلی منتشر کرد که نشان می‌داد سرمایه‌گذاری بیشتر در هوش مصنوعی می‌تواند تا سال ۲۰۳۰ به اقتصاد بریتانیا ۴۰۰ میلیارد پوند (۴۸۸ میلیارد دلار) کمک کند. در همین حال، OpenAI افتتاح اولین دفتر خود را در خارج از ایالات متحده اعلام کرده است. . در لندن.

در آگوست ۲۰۲۳، کوین تلگراف گزارش داد که در بحبوحه کمبود جهانی قدرت محاسباتی و رقابت، ریشی سوناک، صدراعظم بریتانیا اعلام کرد که برای خرید هزاران تراشه کامپیوتری برای تقویت هوش مصنوعی، ۱۰۰ میلیون ین دریافت خواهد کرد. گزارش شد که این شرکت قصد دارد ۱۳۰ ین هزینه کند. میلیون پوند (۱۳۰ میلیون دلار).

مجله: “هوش مصنوعی صنعت را کشت”: رئیس EasyTranslate در مورد سازگاری با تغییرات صحبت می کند

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا