اخبار ارز دیجیتال

علیرغم هیاهوی پیرامون Worldcoin، حجم معاملات توکن هوش مصنوعی راکد باقی مانده است – داده های Kaiko

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم

این بررسی نشان داد که حجم معاملات توکن‌های هوش مصنوعی در ماه گذشته به طور متوسط ​​افزایش یافته و به حدود 870 میلیون دلار رسیده است که از 570 میلیون دلار در پایان جولای افزایش یافته است.

اولین کار Worldcoin توجه را به توکن‌های مبتنی بر هوش مصنوعی (توکن‌های AI) جلب کرد، اما داده‌های تراکنش اخیر Kaiko نشان می‌دهد که علی‌رغم بحث‌هایی که پیرامون راه‌اندازی Worldcoin وجود دارد، این توکن‌های هوش مصنوعی ثابت شده‌اند. این نشان می‌دهد که چه چیزی نشان می‌دهد.

مطابق با طبق داده‌های اخیر Kaiko، حجم معاملات توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی در ماه گذشته راکد ماند. این بررسی نشان داد که حجم معاملات توکن‌های هوش مصنوعی در ماه گذشته به طور متوسط ​​افزایش یافته و به حدود 870 میلیون دلار رسیده است که از 570 میلیون دلار در پایان جولای افزایش یافته است. با این وجود، نسبت به حجم معاملات در ابتدای سال کاهش چشمگیری داشت.

به طور مشابه، تحلیلگر Kaiko Desislava Ianeva گفت: دریافت کردم. اشتیاق به توکن‌های هوش مصنوعی در ماه ژوئیه شروع به کاهش کرد، عمدتاً به دلیل تغییرات در احساسات جهانی ریسک. مجموع علاقه باز پنج توکن اصلی هوش مصنوعی، یعنی FET، GRT، RNDR، OCEAN و ROSE، از 170 میلیون دلار در فوریه به 60 میلیون دلار تا آگوست کاهش یافت.

WorldCoin (WLD) در 24 جولای 2023 عرضه شد و توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. این هجوم ارزهای دیجیتال تا حد زیادی به دلیل یکی از بنیانگذاران آن سام آلتمن است که به عنوان مدیر عامل OpenAI نیز فعالیت می کند. با این حال، در حال حاضر، WorldCoin (WLD) طی 24 ساعت گذشته سقوط کرده است و با قیمت 1.09 دلار معامله می شود.

هدف اصلی Worldcoin ایجاد شبکه ای است که فقط از افراد واقعی تشکیل شده باشد، به استثنای ربات های خودکار. این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو قصد دارد برای مردم سراسر جهان یک “شناسه جهانی” صادر کند که نیاز افراد به افشای اطلاعات شخصی مانند نام، شماره تلفن و آدرس ایمیل را از بین می‌برد. هدف ما آینده‌ای است که در آن شما می تواند یک وب سایت را بدون هیچ زحمتی راه اندازی کند. سیستم تایید هویت

مربوط: ورلد کوین با وجود انتقادات، بیش از 9000 کاربر را در یک روز در آرژانتین ثبت کرد

با این وجود، تنظیم‌کننده‌ها و حامیان حریم خصوصی در سرتاسر جهان نگرانی‌های قابل‌توجهی را در مورد این ابتکار ابراز کرده‌اند و خاطرنشان کردند که روش‌های جمع‌آوری داده‌های سازمان‌ها مشخص نیست. تجمیع داده های شخصی گسترده توسط یک سازمان، نگرانی های قابل توجهی را در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها ایجاد می کند.

مجله: “مسئولیت اخلاقی”: آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا