اخبار ارز دیجیتال

هوش مصنوعی در تجربه کاربری رمزارزها متمایز است – مدیرعامل نانسن


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الکس سوانویک، مدیرعامل Nansen به Hashing It Out گفت که او خوشبین است که هوش مصنوعی نقشی کلیدی در آینده صنعت ارزهای دیجیتال ایفا خواهد کرد.

از آنجایی که صنعت ارزهای دیجیتال کاربران بیشتری را به خود جذب می کند، توسعه دهندگان بر روی بهبود تجربه کاربری تمرکز می کنند. این یک مشکل بزرگ برای اکثر کاربران جدید است. هوش مصنوعی اغلب به عنوان یک فناوری در نظر گرفته می شود که می تواند نحوه استفاده و تعامل مردم با رمزنگاری را بهبود بخشد.در آخرین قسمت از هش کن ادغام هوش مصنوعی و رمزنگاری به خوبی مستند شده است.

Elisha Owusu Akyaw (GhCryptoGuy) از Cointelegraph در مورد اهمیت داده های زنجیره ای و استفاده از هوش مصنوعی در ارزهای رمزنگاری شده با مدیر عامل Nansen، Alex Svanevik مصاحبه کرد. هش کردن.

داستان تسخیر هوش مصنوعی با محبوبیت برنامه هایی مانند OpenAI و ChatGPT در حال افزایش است. این روند به صنعت کریپتوکارنسی نیز سرایت کرده است و قیمت توکن‌های مرتبط با پروژه‌های ارزهای دیجیتال مرتبط با هوش مصنوعی افزایش یافته است. Svanevik معتقد است که هوش مصنوعی به روش هایی که تجربه کاربر را بهبود می بخشد در برنامه های ارزهای دیجیتال ادغام می شود.

او توضیح داد که چندین پلتفرم داده روی زنجیره ارزهای دیجیتال از هوش مصنوعی برای کمک به کاربران برای یافتن اطلاعات راحت‌تر استفاده می‌کنند، مشابه نحوه ادغام بینگ ChatGPT. به گفته مدیر عامل نانسن، اکثر نتایجی که این پلتفرم به کاربران ارائه می دهد در حال حاضر نیازمند کار قابل توجهی است و می توان با استفاده از هوش مصنوعی به محتوای قابل خواندن برای انسان تبدیل شود.

پس از ورشکستگی چندین پلتفرم ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲، موسسات مالی با اتخاذ استاندارد جدیدی به نام «اثبات ذخیره» برای ارائه شفافیت به کاربران نهایی، جنجال برانگیخت. Svanevik معتقد است که اثبات ذخایر یا شفافیت ذخایر مفید است. اما او معتقد است که به تنهایی کافی نیست مگر اینکه آنچه را که او “اثبات پرداخت بدهی” می نامد را نشان دهید که می تواند با ترکیبی از اثبات ذخایر و اثبات بدهی ها انجام شود.

با این وجود، Svanevik معتقد است که اگر کاربران اطلاعات بیشتری در مورد نحوه مدیریت مبادلات و پلتفرم‌های وام‌دهی داشتند، می‌توانست از بسیاری از فروپاشی‌های سال گذشته جلوگیری کرد، بنابراین پرداخت بدهی می‌توانست دشوارتر باشد. زیرا نمی توان اشتباه بودن آنها را تأیید کرد. سپرده گذاری از طریق داده های زنجیره ای او افزود که اگر رگولاتورها داده های زنجیره ای را به دقت رصد کنند، کارآمدتر خواهند بود.

مطالب مرتبط: ناجا رابرتز، مدافع بیت کوین توضیح می دهد که چرا بیت کوین ابزاری برای توانمندسازی است.

Svanevik در رابطه با چشم انداز سال ۲۰۲۳ گفت که علیرغم افزایش حجم معاملات در بخش هایی مانند توکن های غیرقابل تعویض (NFT) از دسامبر ۲۰۲۲ تا اوایل سال ۲۰۲۳، جمع آوری کمک های مالی و بودجه اخیر او گفت که سال جدید برای بسیاری از استارت آپ های رمزنگاری سخت خواهد بود. شروع به کوتاهی می کنند. سرمایه، پایتخت.

در این قسمت این دو نفر همچنین در مورد:

  • داده‌های مسیر بازار NFT در سال ۲۰۲۳
  • مسابقه لایه ۲ اتریوم
  • بازی های وب ۳
  • محبوبیت داده های زنجیره ای در صنعت کریپتو

با گوش دادن به قسمت کامل در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn، تمام اطلاعات بینش را در مورد ارزهای دیجیتال و هوش مصنوعی دریافت کنید. همچنین می توانید کاتالوگ نمایش های Cointelegraph را در صفحه جدید پادکست Cointelegraph ما بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا