اخبار ارز دیجیتال

مالک شرکت بزرگ AI Render (RNDR) با کاهش قیمت، اقدام غیرمنتظره ای انجام می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به این نقطه در زنجیرهKenetic Capital آخرین سهم خود از ۴.۱ میلیون RNDR به ارزش تقریبی ۲۰.۴ میلیون دلار را امروز به بایننس واریز کرد.

Kenetic Capital، به ویژه، بزرگترین آدرس هلدینگ سازمانی برای RNDR قبل از سرمایه‌گذاری ۶.۶ میلیون RNDR به ارزش ۳۲.۵ میلیون دلار در صرافی‌های متمرکز بود. تخمین زده می شود که Kenetic Capital از فروش RNDR 15.95 میلیون دلار درآمد داشته باشد.

Spotonchain خلاصه ای از حرکات Kenetic Capital در پلتفرم خود را ارائه می دهد. به طور کلی، Kenetic Capital، به عنوان یک سرمایه‌گذار خصوصی فروش، ۶.۲۲۵ میلیون RNDR قدیمی را از Render Token Deployer در ۴ ژانویه ۲۰۲۰ خریداری کرد و آنها را در ۲۳ مارس ۲۰۲۳ به RNDR جدید منتقل کرد.

VC 3.25 میلیون RNDR به ارزش ۳.۹۲ میلیون دلار در صرافی رمزنگاری Huobi در ۲۵ مارس ۲۰۲۱ و ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱ با میانگین قیمت ۱۲۱۶ دلار واریز کرد. این شرکت همچنین ۴.۸ میلیون RNDR از HTX و Binance به ارزش متوسط ​​۱۸ میلیون دلار جمع آوری کرد. بین ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ و ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲، قیمت ۳.۷۶ دلار است.

Kenetic Capital سپس کل ۶.۶ میلیون RNDR به ارزش ۳۲.۵ میلیون دلار را بین ۲۴ دسامبر ۲۰۲۳ تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۴ به بایننس با میانگین قیمت ۴.۹۲ دلار واریز کرد.

عمل قیمت پردازش

قیمت رندر پس از رسیدن به ۵۲۸۱ دلار در ۲۶ دسامبر به سرعت کاهش یافت. این اتفاق اندکی پس از اینکه Kenetic Capital شروع به فروش دارایی های خود کرد، رخ داد. پس از چند روز کاهش شدید، RNDR در ۸ ژانویه به ۳.۳۷ دلار سقوط کرد، جایی که مورد حمایت قرار گرفت.

قیمت شروع به بهبود کرد تا اینکه گاوها در اوایل فوریه به سطح ۵ دلار رسیدند. RNDR قبل از بهبودی در ۴.۲۸ دلار، سطح حمایت روزانه MA 50، در ۶ فوریه کاهش بیشتری یافت.

قیمت رندر از آن زمان افزایش یافته است، اما این دستاوردها با کاهش قیمت‌های کوچک همراه بوده است.

در ۱۳ فوریه، قیمت RNDR به ۵۱۵۶ دلار افزایش یافت و در آن زمان فروشندگان سود گرفتند. قیمت کاهش یافت و RNDR به ۵ دلار سقوط کرد که ۰.۹۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا