🚨 اخبار ارز دیجیتال

SAG-AFTRA اعتصاب می کند، پیشنهاد هوش مصنوعی باعث اختلاف در هالیوود می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پیشنهاد هوش مصنوعی حاکی از آن است که بازیگران پس‌زمینه باید اسکن شوند، هزینه روزانه دریافت کنند و مالکیت کامل اسکن‌ها، تصاویر و تشبیه‌ها را به شرکت واگذار کنند.

به گفته انجمن بازیگران نمایشگر و فدراسیون هنرمندان تلویزیون و رادیو آمریکا (SAG-AFTRA)، هوش مصنوعی به بخش دیگری از هالیوود نفوذ کرده است و صنعت را به بحث‌هایی که قبلاً در مورد استفاده از آن وجود داشت بازگردانده است. که مسئول است مذاکره کنندگان پیشنهادی از استودیو هالیوود را فاش کردند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ۱۳ ژوئیه که بازیگران هالیوود تأیید کردند که در اعتصاب خواهند بود، کرابتری ایرلند پیشنهادهایی از استودیوهای هالیوود، از جمله اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون (AMPTP) را فاش کرد. تلاش های چانه زنی به هدر رفت.

اتحاد تهیه کنندگان تصاویر متحرک و تلویزیون (AMPTP) در بیانیه اعتصاب خود گفت که “پیشنهاد هوش مصنوعی پیشگامانه” را با هدف محافظت از شباهت های دیجیتالی اعضای SAG-AFTRA ارائه کرده است.

Crabtree Ireland، هنگامی که در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این پیشنهاد مورد سوال قرار گرفت، گفت که یک پیشنهاد اخیراً ارائه شده هوش مصنوعی مستلزم آن است که هنرمندان پس زمینه اسکن شوند، هزینه روزانه دریافت کنند و مالکیت کامل اسکن ها، تصاویر و شباهت های خود را داشته باشند. شرکت. .

این شرکت ها حقوق نامحدودی برای استفاده از آن برای هر پروژه به طور نامحدود بدون درخواست رضایت یا ارائه غرامت خواهند داشت. کرابتری ایرلند نسبت به پیشگامی خواندن این پیشنهاد ابراز تردید کرد و توصیه کرد که در این گونه نظرات تجدید نظر شود.

مربوط: Exchange می‌گوید: «هوش مصنوعی به معامله‌گران کمک می‌کند تا از استراتژی‌های بصری‌تر استفاده کنند

اعتصاب اتحادیه کارگری هالیوود SAG-AFTRA به دنبال اعتصاب موجود توسط انجمن نویسندگان آمریکا (WGA) صورت می گیرد که از ساعت ۱۲:۰۱ صبح روز ۱۴ ژوئیه تا زمان حصول توافق عادلانه به طور رسمی اعمال خواهد شد. AMPTP. پس از ۶۳ سال این اولین بار است که بازیگران و نویسندگان همزمان دست به اعتصاب می زنند.

WGA قبلاً یک سری درخواست به استودیوهای هالیوود ارائه کرده بود که شامل تنظیم استفاده از هوش مصنوعی در پروژه های تحت پوشش حداقل توافقنامه پایه (MBA) بود. در این درخواست به صراحت آمده است که هوش مصنوعی نباید برای نوشتن یا اصلاح محتوای ادبی استفاده شود و همچنین نباید به عنوان منبع اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسانی بدهند تا همه ما را نکشدنویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا