اخبار ارز دیجیتال

Exchange می‌گوید: «هوش مصنوعی معامله‌گران را قادر می‌سازد تا از استراتژی‌های بصری‌تری استفاده کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Bitget در حال حاضر یک ربات تجارت هوش مصنوعی مارتینگل و یک ربات هوش مصنوعی تجارت شبکه ای را بر روی پلت فرم خود دارد.

در 11 جولای، صرافی ارزهای دیجیتال Bitget یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی را در استراتژی تجارت شبکه خود راه اندازی کرد، استفاده از الگوریتم های معاملاتی برای خودکار کردن معاملات کاربران. در مصاحبه با Cointelegraph، یکی از توسعه دهندگان Bitget گفت:

در مقایسه با ایجاد دستی یک استراتژی با وارد کردن پارامترهای استراتژی مبهم و پیچیده، استراتژی‌های هوش مصنوعی به کاربران این امکان را می‌دهند که به طور مستقیم‌تری استراتژی‌ها را از طریق اعداد ساده (بازده استراتژیک) و نمودارهای ساده (منحنی بازده) ایجاد کنند، بنابراین نیازی به تایپ آن نیست زیرا می توانید آن را با یک متغیر پیچیده انتخاب و ایجاد کنید.”

با استفاده از ربات تجارت گرید هوش مصنوعی، کاربران فقط باید استراتژی مورد نظر را وارد کرده و مبلغ سرمایه گذاری را وارد کنند. یک مدل زبان کوچک می تواند بیش از هزاران پارامتر را تکرار کند و ده ها استراتژی مختلف را در یک جفت ارز ایجاد کند. تمرکز جراحی پیچیده آن با مدل های زبانی در مقیاس بزرگ مانند ChatGPT که می تواند صدها میلیارد پارامتر داشته باشد و برای استفاده عمومی در نظر گرفته شده است، متفاوت است.

مشابه ربات هوش مصنوعی Martingale که در ژوئن اعلام شد، هر استراتژی هوش مصنوعی دارای تنظیمات پارامترهای مختلفی مانند تعداد موقعیت های اضافه شده، ضریب برای مقدار اضافه شده به موقعیت ها و درصد سود است.

با این وجود، نیاز به ربات‌های معاملاتی هوش مصنوعی مدل زبانی کوچک برای همگام‌سازی داده‌های قیمت در زمان واقعی بین کاربران متعدد، چالش‌هایی را ایجاد می‌کند. برای رفع این مشکل، توسعه دهندگان Bitget نوشتند:

“به منظور مقابله با وضعیتی که تعداد زیادی از کاربران همزمان از استراتژی شبکه هوش مصنوعی استفاده می کنند، ما فناوری محاسبات توزیع شده و تعادل بار را برای بهبود موثر ظرفیت پردازش همزمان سیستم اتخاذ کردیم.”

به‌طور ساده‌تر، Bitget می‌گوید که ربات‌های تجاری هوش مصنوعی آن «تراکنش‌ها را در چندین گره برای پردازش توزیع می‌کنند» و نقاط شکست را کاهش می‌دهند و انعطاف‌پذیری بالا را تضمین می‌کنند. در اینجا آنچه تیم توسعه در مورد محدودیت ها می گوید:

استراتژی فعلی هوش مصنوعی عمدتاً ارائه مرجعی برای پارامترهای استراتژی به کاربران است و انتخاب استراتژی مبتنی بر قضاوت بازار آینده هنوز توسط کاربران انجام می شود.

در مرحله بعدی، Bitget قصد دارد یک ربات هوش مصنوعی توسعه دهد که می تواند پیش بینی قیمت را یاد بگیرد، که در حال حاضر تحت تحقیق و توسعه شدید است. پیش از این، صرافی در 27 آوریل، در بحبوحه رونق ChatGPT، 10 میلیون دلار به اکوسیستم بلاک چین Fetch.AI متعهد شد.

مجله: 500% سود در نکات سهام ChatGPT؟ Bard Lean Left، 100 میلیون دلار AI Meme Coin

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا