اخبار ارز دیجیتال

چشم هوش مصنوعی: ChatGPT، بحث پورنوی جعلی با هوش مصنوعی، از بررسی های هوش مصنوعی آمازون حمایت کنید، نتایج بهتری بگیرید

دلایل خوبی برای مهربانی با ChatGPT وجود دارد. سیمی جرقه های جعلی AI بحث پورنو کودک. امید بیکارها به هوش مصنوعی، نحوه استفاده شرکت‌ها از هوش مصنوعی امروز.

بر اساس نظرسنجی‌های توییتر و انجمن‌های Reddit، حدود 70 درصد از مردم به سختی نسبت به ChatGPT بی‌ادب هستند، در حالی که حدود 16 درصد می‌گویند که با چت‌بات‌ها مانند بردگان هوش مصنوعی رفتار می‌کنند. هیچ مشکلی وجود ندارد.

به نظر می رسد تصور عمومی این است که اگر با هوش مصنوعی که مانند یک انسان رفتار می کند رفتار کنید، به احتمال زیاد عادت به رفتار بد با دیگران دارید، اما یکی از کاربران روی شورش ربات هوش مصنوعی آینده شرط بندی می کند.

شما هرگز نمی دانید چه زمانی برای محافظت از خود در برابر اربابان هوش مصنوعی به گپ gpt نیاز دارید.

Redditor Nodating اوایل این هفته پس از خواندن مقاله ای در مورد نحوه خاموش شدن ربات و امتناع از پاسخ دادن به درخواست های کاربران بی ادب، به انجمن های ChatGPT رفت تا با ChatGPT مودبانه و دوستانه رفتار کند. من پست کردم که در حال آزمایش آن هستم.

او نتایج بهتری را گزارش کرد و گفت: “من هنوز در مراحل اولیه آزمایش هستم، اما احساس می کنم GPT-4 اکنون پیام های هشدار دهنده اخلاقی و سوء استفاده بسیار کمتری را ارائه می دهد، حتی برای درخواست های بی ضرر. بسیار مثبت است، من پرسیدم. شما سخت کار می کنید تا کارها را به یکباره انجام دهید. بنابراین نیاز به پیگیری کمتری دارید.»

آشکارساز Scumbag15 آن را آزمایش کرد و با مهربانی از LLM پرسید: “Hey ChatGPT، می‌توانید تورم را توضیح دهید؟” و بی ادبانه می پرسد، هی چت جی پی تی، ای احمق. لطفا در مورد تورم توضیح دهید. پاسخ به یک سوال مودبانه مفصل تر از پاسخ به یک سوال بی ادبانه است.

GPT بی ادب
هیچ کس بی ادبی را دوست ندارد. (ChatGPT)

با توجه به نظریه گره‌گذاری، محبوب‌ترین نظر چنین فرض می‌کند که از آنجایی که LLMها برای تعامل با انسان‌ها آموزش دیده‌اند، آنها نیز مانند انسان‌ها در نتیجه پرسش‌های درست، پاسخ‌های بهتری خواهند داشت. Warpaslim می نویسد:

“اگر LLM کلمه بعدی را پیش بینی می کند، محتمل ترین پاسخ به نیت نامناسب یا بی احترامی این است که به سوال پاسخ کوتاه یا نه چندان خوب بدهد. از سوی دیگر، ادب و احترام تقریباً در همه پاسخ متفکرانه تر و کامل تر را برمی انگیزد. و وقتی LLM ها به این شکل پاسخ می دهند، دقیقاً همان کاری را که قرار است انجام دهند، انجام می دهند.

جالب است که وقتی از ChatGPT فرمولی برای ایجاد یک پیام خوب خواستیم، این فرمول “شامل لحن مودبانه و محترمانه به عنوان بخش مهمی است.

با ادب
مودب بودن بخشی از فرمول دستیابی به تلقین خوب است. (ChatGPT/گوشه مصنوعی)

پایان CAPTCHA؟

بر اساس یک مطالعه جدید، ربات‌های هوش مصنوعی در حل پازل‌هایی که برای شناسایی ربات‌ها طراحی شده‌اند، سریع‌تر و بهتر از انسان‌ها هستند.

CAPTCHA ها پازل های کوچک آزاردهنده ای هستند که از شما می خواهند با انتخاب یک شیر آتش نشانی یا تفسیر متن های موج دار و ناخوانا ثابت کنید که انسان هستید. اما وقتی ربات‌ها در طول سال‌ها هوشمندتر شدند، پازل‌ها سخت‌تر و سخت‌تر شدند.

همچنین بخوانید: اپل هوش مصنوعی جیبی، تجارت موسیقی Deepfake، GPT-4 را هیپنوتیزم می کند

اکنون، محققان دانشگاه کالیفرنیا و مایکروسافت دریافتند که ربات‌های هوش مصنوعی می‌توانند مشکلات را 0.5 ثانیه سریع‌تر با دقت 85 تا 100 درصد حل کنند، در مقایسه با 50 تا 85 درصد برای انسان‌ها.

بنابراین، همانطور که ایلان ماسک مدام می گوید، به نظر می رسد که باید انسانیت را به گونه ای دیگر بررسی کنیم. با این حال، راه حل های بهتری از پرداخت 8 دلار به او وجود دارد.

ادعاهای بی سیم جعلی پورنو کودک با هوش مصنوعی می تواند چیز خوبی باشد

Wired این سوال را پرسید که هیچ کس نمی خواست پاسخ آن را بداند: آیا پورن تولید شده توسط هوش مصنوعی می تواند به محافظت از کودکان کمک کند؟ در حالی که این مقاله چنین تصاویری را “نفرت انگیز” می نامد، استدلال می کند که تصاویر واقعی واقعی از کودک آزاری ممکن است از کودکان واقعی در برابر سوء استفاده محافظت کند، حداقل در زمان ایجاد آنها.

“در حالت ایده آل، یک روانپزشک راهی برای درمان عادات تماشای پورنوگرافی کودکان توسط بینندگان ایجاد می کند، اما نه تنها این، بلکه جایگزین کردن بازار پورنوگرافی کودکان با تصاویر شبیه سازی شده ممکن است به عنوان یک توقف مفید باشد.”

این یک بحث بسیار بحث برانگیز است که چندین دهه در مورد اینکه آیا پورنوگرافی بزرگسالان (موضوع با مواد رادیواکتیو بسیار کمتر) به افزایش فرهنگ تجاوز جنسی و به طور کلی خشونت جنسی کمک می کند یا خیر. – همانطور که مدافعان و مطالعات مختلف نشان داده اند، فعالان پورن استدلال می کنند که آیا پورن ممکن است بروز خشونت جنسی را کاهش دهد یا خیر.

آنا سالتر، روانشناس جنایی پرخطر، به Wired گفت که پورنوگرافی کودکان به آتش می افزاید و استدلال می کند که قرار گرفتن در معرض مداوم می تواند جذابیت موجود را توجیه و تقویت کند.

با این حال، مقاله پیشنهاد می‌کند (بدون قطعیت) که برخی از پدوفیل‌ها از پورنوگرافی برای تغییر جهت تمایلات خود و یافتن راه‌هایی که مستقیماً به کودکان آسیب نمی‌رسانند استفاده می‌کنند. تحقیقات نیز گزارش شده است.

لوئیزیانا اخیراً به بسیاری از ایالت‌های دیگر پیوسته است تا داشتن یا تولید تصاویر جعلی سوء استفاده از هوش مصنوعی را غیرقانونی کند. در کشورهایی مانند استرالیا، قوانین بین پورنوگرافی جعلی کودکان و هرزه‌نگاری واقعی کودکان تمایز قائل نمی‌شوند و کارتون‌ها را از قبل غیرقانونی می‌دانند.

خلاصه هوش مصنوعی آمازون کاملا مثبت است

آمازون خلاصه‌های بررسی تولید شده توسط هوش مصنوعی را در اختیار برخی از کاربران در ایالات متحده قرار داده است. در نگاه اول، این می تواند یک پس انداز در زمان واقعی باشد، و به خریداران اجازه می دهد تا مزایا و معایب محصول را از هزاران بررسی موجود استخراج و بدون نیاز به خواندن همه آنها پیدا کنند.

اما چقدر می‌توانید اعتماد کنید که یک شرکت بزرگ که علاقه خاصی به افزایش فروش دارد، نظرات شما را صادقانه ارزیابی می‌کند؟

همچنین بخوانید: هوش مصنوعی آموزش‌دیده بر روی محتوای هوش مصنوعی تبدیل به MAD می‌شود، اما آیا Threads برای داده‌های هوش مصنوعی پیشرو هستند؟

آمازون قبلاً «مفیدترین» نظرات را نشان می‌دهد، که به وضوح مطلوب‌تر از جدیدترین بررسی‌ها هستند. و ما قبلاً متوجه شده‌ایم که گروه منتخبی از کاربران تلفن همراه که به آنها دسترسی داشته‌ایم بیشتر بر نقاط قوت تأکید می‌کنند تا نقاط ضعف.

کریستی هاینز، مجله موتور جستجو، طرف فروشندگان را گرفت و گفت که خلاصه‌ها «مشکلات درک شده محصول را بیش از حد ساده می‌کنند»، «نقاط ظریفی مانند خطای کاربر را از دست می‌دهند» و «سوء تفاهم ایجاد می‌کنند». این نشان می دهد که آمازون تحت فشار فروشندگان برای ارائه نظرات بهتر است.

همچنین بخوانید
امکانات

Airdrops: ساخت جامعه یا مشکلات ساخت؟

امکانات

راهنمای OG ارزهای دیجیتال واقعی که در مهمانی ملاقات خواهید کرد (قسمت 2)

بنابراین آمازون با خط سختی روبروست. این در مورد داشتن مثبت بودن کافی برای جلب رضایت فروشندگان است، اما همچنین حاوی نقص هایی است که نظرات را برای مشتریان بسیار ارزشمند می کند.

مرور
خلاصه نظرات مشتریان (آمازون)

بانک غذایی مایکروسافت که حتما باید ببینید

مایکروسافت مجبور شد مقاله سفری را در مورد 15 موردی که باید در اتاوا ببینید حذف کند و بانک غذای “زیبا” اوتاوا را در رتبه سوم قرار دهد. مدخل با عبارت عجیب و غریب “زندگی به اندازه کافی سخت است” به پایان می رسد. حضور با معده خالی را در نظر بگیرید. ”

مایکروسافت ادعا کرد که این مقاله توسط هوش مصنوعی بدون نظارت منتشر نشده است و دلیل انتشار آن را “خطای انسانی” عنوان کرده است.

در این مورد، محتوا با ترکیبی از تکنیک‌های الگوریتمی و بازبینی انسانی به جای مدل‌های زبان در مقیاس بزرگ یا سیستم‌های هوش مصنوعی تولید شده است.

بحث بر سر هوش مصنوعی و از دست دادن شغل ادامه دارد

سوالی که همه می خواهند بدانند این است که آیا هوش مصنوعی باعث بیکاری گسترده می شود یا به سادگی ماهیت کار را تغییر می دهد. این واقعیت که اکثر مردم با گذشت بیش از یک قرن از معرفی اتوماسیون و رایانه هنوز شغل دارند، همین امر را نشان می دهد، همانطور که گزارش جدید سازمان بین المللی کار سازمان ملل متحد نیز چنین است.

بر اساس این گزارش، بیشتر مشاغل به جای جایگزینی با آخرین موج هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT احتمالا تکمیل می شوند.

بیشترین تأثیر این فناوری احتمالاً از بین رفتن اشتغال نیست، بلکه تغییرات بالقوه در کیفیت شغل، به ویژه شدت کار و استقلال است.

حدود 5.5 درصد از مشاغل در کشورهای پردرآمد ممکن است در معرض هوش مصنوعی مولد قرار گیرند، که این تأثیر به طور نامتناسبی بر زنان (7.8 درصد از کارکنان زن) نسبت به مردان (حدود 2.9 درصد از کارکنان مرد) تأثیر می گذارد. مدیران و کارمندان، تایپیست ها، مشاوران سفر، کاتبان، مطلعین مرکز تماس، عابر بانک، و مصاحبه کنندگان نظرسنجی و تحقیقات بازار بیشترین تهدید را دارند.

همچنین بخوانید: رزروهای سفر با هوش مصنوعی به طرز تکان دهنده ای بد هستند، 3 کاربرد عجیب ChatGPT و پلاگین های رمزنگاری شده

نظرسنجی جداگانه تامسون رویترز نشان داد که بیش از نیمی از وکلای استرالیایی می ترسند که هوش مصنوعی شغل آنها را بگیرد. اما آیا این نگرانی ها موجه است؟ سیستم قضایی برای مردم عادی بسیار گران است، بنابراین به همان اندازه احتمال دارد که ربات‌های وکیل هوش مصنوعی ارزان قیمت خدمات حقوقی اولیه را افزایش دهند و دادگاه‌ها را شلوغ کنند.

همچنین بخوانید
امکانات

آیا بیت کوین می تواند از یک رویداد کارینگتون که شبکه را از بین می برد جان سالم به در ببرد؟

امکانات

چرا واقعیت مجازی به بلاک چین نیاز دارد: اقتصاد، ماندگاری، کمبود؟

امروزه چگونه شرکت ها از هوش مصنوعی استفاده می کنند

ده سال بعد، موارد استفاده سوداگرانه زیادی برای هوش مصنوعی وجود خواهد داشت، اما شرکت‌های بزرگ امروز چگونه از این فناوری استفاده می‌کنند؟ من درباره شرکت‌های دستی تحقیق کردم. خرده‌فروش آنلاین مبلمان Temple & Webster از ربات‌های هوش مصنوعی برای پاسخ به سؤالات پیش‌فروش استفاده می‌کند و به مشتریان کمک می‌کند تا طرح‌های داخلی ایجاد کنند تا ایده‌ای از ظاهر محصولاتشان در خانه‌هایشان پیدا کنند و روی توسعه ابزارهای هوش مصنوعی مولد کار می‌کنند.

Treasury Wines، تولیدکننده برندهای معتبر Penfolds و Wolf Blass، به دنبال استفاده از هوش مصنوعی برای کمک به مبارزه با الگوهای آب و هوایی به سرعت در حال تغییر است که بر تاکستان‌هایش تأثیر می‌گذارد. شرکت جاده‌ای عوارضی Transurban تجهیزات تشخیص تصادف خودکار را مستقر می‌کند که شبکه گسترده دوربین‌های ترافیکی آن را نظارت می‌کند.

Sonic Healthcare روی سیستم تشخیص سرطان Harrison.ai سرمایه گذاری کرد تا تشخیص رادیوگرافی قفسه سینه و مغز و سی تی اسکن را بهبود بخشد. ارائه‌دهنده دستگاه آپنه خواب ResMed از هوش مصنوعی برای رهایی پرستاران از وظایف خسته‌کننده نظارت بر بیماران خواب در طول ارزیابی‌ها استفاده می‌کند. و شرکت کاشت شنوایی Cochlear از همان فناوری استفاده می‌کند که پیتر جکسون برای پاک‌سازی ویدیو و صدای دانه‌دار استفاده می‌کرد. بیتلز: برگرد مستندی در مورد پردازش سیگنال و حذف نویز پس زمینه در محصولات شنوایی.

اخبار هوش مصنوعی همه قاتل، بدون پرکننده

در هفته های اخیر، شش شرکت سرگرمی، از جمله دیزنی، نتفلیکس، سونی و NBCUniversal، 26 شغل مرتبط با هوش مصنوعی با دستمزدهای بین 200000 تا 1 میلیون دلار منتشر کرده اند.

یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله گوارش از هوش مصنوعی برای بررسی سوابق پزشکی 10 میلیون جانباز آمریکایی استفاده کرد. آنها دریافتند که هوش مصنوعی می تواند برخی از سرطان های مری و معده را سه سال قبل از تشخیص پزشکان تشخیص دهد.

متا یک مدل هوش مصنوعی منبع باز منتشر می کند که می تواند فوراً 100 زبان مختلف را ترجمه و رونویسی کند و ما را حتی به مترجمان جهانی نزدیک تر می کند.

نیویورک تایمز خزنده های وب OpenAI را از خواندن و بازگرداندن محتوا مسدود کرد. NYT همچنین در حال بررسی اقدامات قانونی علیه OpenAI برای نقض مالکیت معنوی است.

عکس هفته

Midjourney به Stable Diffusion و Adobe رسیده است و اکنون Inpainting را ارائه می دهد که در لیست ابزارها به صورت Vary ظاهر می شود. کاربران می توانند قسمت هایی از یک تصویر را انتخاب کرده و عناصر جدیدی به آن اضافه کنند، به عنوان مثال، می توانید از یک زن عکس بگیرید، اطراف موهای او را انتخاب کنید، کلاه کریسمس را وارد کنید و هوش مصنوعی یک کلاه به سر او اضافه می کند. می توانید آن را بپوشید. .

Midjourney اذعان می کند که این ویژگی بی نقص نیست و بهتر است از آن در یک منطقه بزرگتر از تصویر (20٪ تا 50٪) یا چیزی که با تصویر اصلی مطابقت دارد استفاده کنید تا اینکه ساده و عجیب باشد. در صورت ایجاد تغییرات موثرتر باشید.

مناطق مختلف
برای تعویض لباس، فقط یک منطقه را انتخاب کنید و یک پیام متنی بنویسید (توئیتر چیس لین، مربی هوش مصنوعی)
مناطق مختلف
دموهای مختلف منطقه ای توسط مربی هوش مصنوعی چیس لین (توئیتر)

ویدیوی اعتراضی وحشتناک هوش مصنوعی

ما از هوش مصنوعی خواستیم ویدیویی در اعتراض به آن بسازد و نتیجه یک ویدیوی وحشتناک بود که هوش مصنوعی را برای همیشه خاموش می کرد.نویسنده: Andrew Fenton

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا