🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل جی‌پی مورگان می‌گوید هوش مصنوعی می‌تواند در «هر فرآیند» عملیات JPMorgan استفاده شود

جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی مورگان، معاملات، پوشش ریسک، تحقیق و تشخیص خطا را تنها برخی از فرآیندهایی است که می‌توان با هوش مصنوعی کارآمدتر کرد.

جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان، گفت که هوش مصنوعی می تواند در “هر فرآیندی” در عملیات شرکتش به کار رود و می تواند جایگزین انسان ها در نقش های خاص شود.

دیمون در مصاحبه ای در ۲ اکتبر با بلومبرگ گفت که انتظار دارد در آینده “همه انواع مدل ها” و ابزارها و فناوری هایی برای هوش مصنوعی وجود داشته باشد. او گفت: «این یک چیز زنده و تنفسی است» و افزود: «این یک موجود زنده و تنفسی است.

اما ما در مورد هر فرآیندی فکر می کنیم: خطاها، تجارت، پوشش ریسک، تحقیق، شما می توانید هوش مصنوعی را در هر برنامه و هر پایگاه داده اعمال کنید.

او گفت: “بنابراین می‌تواند به عنوان کمک خلبان باشد، می‌تواند جایگزینی برای انسان باشد… در بیشتر موارد، هوش مصنوعی تمام پوشش ریسک را انجام می‌دهد. این ایده‌پردازی است، این یک مدل زبان بزرگ است.” همچنین می‌تواند به طور کلی بر خدمات مشتری تأثیر بگذارد.

مدیر عامل JPMorgan درباره تحقیقات هوش مصنوعی، از جمله دانشمندان برجسته از سراسر جهان، گفت: «هزاران نفر در حال حاضر روی تحقیق کار می کنند.

دیمون در پاسخ به این سوال که آیا انتظار دارد هوش مصنوعی جایگزین برخی مشاغل شود، گفت: “البته” اما تاکید کرد که فناوری همیشه این کار را انجام داده است.

او توضیح داد: “مردم باید یک نفس عمیق بکشند. فناوری همیشه جایگزین مشاغل شده است.”

به لطف فناوری، فرزندان شما تا ۱۰۰ سال عمر خواهند کرد، هرگز سرطان نخواهند گرفت و به معنای واقعی کلمه سه روز در هفته کار خواهند کرد. بنابراین فناوری کارهای باورنکردنی برای بشریت انجام داده است.

با این حال، دیمون اذعان کرد که فناوری های نوظهور “نقاط منفی” دارند.

در مورد هوش مصنوعی، دایمون به ویژه نگران است که “هوش مصنوعی توسط بازیگران بد برای انجام کارهای بد استفاده شود”، به ویژه در فضای مجازی، اگرچه نرده های محافظ قانونی به مرور زمان چنین اقداماتی را محدود می کند. او گفت که مشتاقانه منتظر آن است.

مربوط: رونق فناوری هوش مصنوعی: آیا بازار هوش مصنوعی در حال حاضر اشباع شده است؟

دیمون به این نتیجه رسید که هوش مصنوعی «ارزش زیادی» به نیروی کار می‌افزاید و امیدوار است که اگر این شرکت کارمندان را با هوش مصنوعی جایگزین کند، بتواند کارگران آواره را به محیط‌های کاری مناسب‌تر بازگرداند. او گفت که این کار را انجام می‌دهد.

“اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، امیدواریم بتوانیم به آنها مشاغلی را در شعبه های دیگر به صورت محلی یا در بخش های دیگر ارائه دهیم و این کار را برای اختلالی که در نتیجه هوش مصنوعی رخ می دهد انجام خواهیم داد.”

مجله: AI Eye: کاربردهای واقعی هوش مصنوعی در کریپتوکارنسی، رقیب GPT-4 گوگل و لبه هوش مصنوعی برای کارمندان بد


نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا