اخبار ارز دیجیتال

AI Crypto Render (AI) دنده را با ۸ درصد افزایش تغییر می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با افزایش عدم اطمینان در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال، پروتکل هوش مصنوعی (AI) Render (RNDR) چرخ دنده ها را در جهت مثبت تغییر داده است. طبق داده‌های CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، توکن در ۲۴ ساعت گذشته ۸ درصد افزایش یافته و به ۴.۶۷ درصد رسیده است. با این رشد فعلی، رندر درآمد هفتگی خود را به ۲۵.۴ درصد افزایش داد.

نمودار ۱ بعدی ایجاد کنید. منبع: CoinMarketCap

رندر در بازار غیرمتمرکز هوش مصنوعی (AI) جایگاه منحصر به فردی دارد. رندر خود را به عنوان یک شبکه رندر GPU توزیع شده بر روی بلاک چین اتریوم معرفی می کند. ارزش اولیه پیشنهادی آن این است که هنرمندان و استودیوهایی را که به قدرت محاسباتی GPU نیاز دارند با شرکای ماینینگ که مایل به اجاره استعدادهای GPU هستند، متصل کند.

در حالی که پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری غیرمتمرکز داده قبلاً در اکوسیستم کریپتو وجود داشته است، رویکرد Render نوآوری هوش مصنوعی را به گونه‌ای دموکراتیزه می‌کند که اطمینان می‌دهد سرمایه‌گذاران با ارائه زیرساخت‌های محدود در تلاش‌های ساخت‌وساز خود تأخیر ندارند.

رندر تاکنون به دلیل ارزشی که ارائه می‌کند، مقبولیت قابل‌توجهی به دست آورده است، و این امر در روند صعودی قیمت توکن مشهود است. برخلاف بسیاری از آلت‌کوین‌های موجود در بازار امروز، رندر ۴۶.۵۵ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت خود (ATH) یعنی ۸.۷۶ دلار است. با توجه به تقاضای فزاینده برای تقاطع هوش مصنوعی و رمزنگاری، تمایل زیادی برای RNDR برای آزمایش مجدد این ATH وجود دارد.

رندر در تکامل هوش مصنوعی

دنیای هوش مصنوعی بسیار سریع در حال پیشرفت است و پیش بینی هایی وجود دارد که به زودی یک تلاقی بزرگ بین فناوری و فضای رمزنگاری وجود خواهد داشت.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، این احساس را تکرار کرد. به گفته بوترین، هوش مصنوعی و کریپتو می‌توانند همزیستی داشته باشند زیرا حجم زیادی از داده‌های تولید شده توسط سیستم‌های هوش مصنوعی به فناوری ذخیره‌سازی فوق‌العاده‌ای نیاز دارد که بلاک چین می‌تواند آن را فراهم کند.

در این ترکیب، Render با اتصال بسیاری از بازیکنانی که در این مسیر فناوری جدید کار می کنند، نقش مهمی در این تکامل ایفا خواهد کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا