🚨 اخبار ارز دیجیتال

AI Crypto CorgiAI ژنراتور NFT Corgi Cre8r را معرفی کرد

با ابزارهایی که به تازگی راه اندازی شده اند، همه علاقه مندان به NFT می توانند با استفاده از دستورات متنی ساده، آثار هنری منحصر به فرد و شخصی ایجاد کنند. خروجی ابزار هوش مصنوعی به طور پیش‌فرض دارای سبک کتاب کمیک است و هر قطعه دارای یک شخصیت کورگی متمایز است.

سازنده NFT متن به تصویر CorgiAI Cre8r اکنون در دسترس است

CorgiAI (CORGIAI)، یکی از بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده میم در جهان و پیشگام سکه میم هوش مصنوعی با مضمون سگ، از همه دعوت می‌کند تا سازنده NFT مبتدی خود، Corgi Cre8r را امتحان کنند. علاوه بر ایجاد تصاویر، این برنامه قادر خواهد بود به طور یکپارچه NFT ها را بر روی بلاک چین Cronos (CRO) برش دهد.

پس از تولید، NFT ها را می توان با دوستان به اشتراک گذاشت یا در بازارهای NFT Cronos معامله کرد. این رویکرد نوآورانه برای ایجاد NFT دنیایی از امکانات را هم برای کلکسیونرهای با تجربه و هم برای مبتدیان NFT باز می کند.

راه اندازی یک مولد متن به تصویر NFT به طور قابل توجهی مانع ورود هنرمندان دیجیتال آماتوری را که به دنبال ساخت اولین مجموعه های مبتنی بر بلاک چین هستند، کاهش می دهد.

گوین، بنیانگذار CorgiAI، تاکید می کند که این یکی از اولین تلاش ها برای ترکیب مزایای هوش مصنوعی، میم کوین ها و NFT ها در یک ابتکار واحد است:

ما بسیار هیجان زده هستیم که Corgi Cre8r را به دنیا معرفی کنیم. این پلتفرم چیزی بیش از یک خالق NFT است. این یک راه جدید برای مردم برای بیان خلاقیت و اشتیاق خود با جامعه NFT است. ما معتقدیم Corgi Cre8r یک تغییر دهنده بازی خواهد بود، به خصوص برای کسانی که عاشق NFT، فناوری هوش مصنوعی و روحیه سرگرم کننده memecoins هستند.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، CORGIAI یکی از سریعترین میم کوین های در حال رشد دسامبر ۲۰۲۳ تا ژانویه ۲۰۲۴ پس از یک سری لیست های اصلی بود.

بهترین مجموعه Dog Corgi NFT که روی بلاک چین Cronos (CRO) راه اندازی شد

Corgi Cre8r در جشن اولین سری NFT خود، مجموعه “Top Dog Corgi” را معرفی کرد، مجموعه ای با نسخه محدود از ۲۰۰۰ NFT در بلاک چین Cronos.

هر توکن در این سری را می توان با ۵۰ دلار با استفاده از توکن های CorgiAI ضرب کرد و یک نقطه ورود قابل دسترسی برای علاقه مندان و کلکسیونرها ارائه می دهد.

Corgi Cre8r در سه مرحله به عموم معرفی می شود. از ۱ فوریه ۲۰۲۴، این پروتکل برای جامعه گسترده تر در دسترس خواهد بود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا