🚨 اخبار ارز دیجیتال

هوش مصنوعی و بلاک چین بخش‌ها را تغییر می‌دهند و بازارهای جدیدی را از ابتدا ایجاد می‌کنند – Moody’s

بر اساس تحلیلی که توسط سرویس سرمایه گذاران مودی انجام شده است، هوش مصنوعی و فناوری های دفتر کل توزیع شده تأثیر مخربی بر مشاغل، صنایع و اقتصادهای سراسر جهان خواهند داشت.

سرمایه گذاران مودیز در ۶ سپتامبر گفتند که هوش مصنوعی (AI) و فناوری بلاک چین به یک “نقطه اوج” رسیده اند و صنایع جدیدی را ایجاد می کنند و در عین حال صنایع موجود را کاهش می دهند. گزارش های خدمات پیش بینی کننده هستند.

به گفته نویسندگان، تأثیر ترکیبی هوش مصنوعی و فناوری‌های دفتر کل توزیع‌شده (DLT) مانند بلاک چین تأثیری بسیار فراتر از ترازنامه‌های شرکتی خواهد داشت و «کل بخش‌ها را تغییر می‌دهد و صنعت احتمالاً کوچک شده یا به طور کامل ناپدید می‌شود». در این گزارش آمده است: “بازارهای جدید را از ابتدا ایجاد کنید.”

«تاریخ نشان می‌دهد که فناوری‌های نوآورانه می‌توانند بخش‌های موجود را کوچک کرده یا به طور کامل از بین ببرند». […] هوش مصنوعی احتمالاً ظهور زمینه های جدیدی مانند تولید محتوا، تحرک، آموزش و زمینه های مراقبت های بهداشتی را تسهیل می کند. DLT قبلاً منجر به ظهور ارزهای دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز شده است، اما عملکرد این حوزه ها در ۱۸ ماه گذشته متفاوت بوده است. ”

این گزارش تاکید می کند که هوش مصنوعی از طریق اتوماسیون وظایف، بهره وری را افزایش می دهد، تا حدی اثرات پیری و کاهش جمعیت در بسیاری از کشورها را جبران می کند و رشد اقتصادی را تقویت می کند. وقتی صحبت از DLT به میان می آید، مزایای آن شامل ارتقای شمول مالی و مدرن سازی سیستم های پرداخت است. با این حال، بعید است که این مزایا در یک دهه آینده تحقق یابد.

چگونه هوش مصنوعی و DLT استراتژی سازمان شما را متحول خواهند کرد. منبع: سرویس سرمایه گذاران مودی.

هنگام در نظر گرفتن تأثیر بر بازارهای مالی جهانی، نویسندگان استدلال می‌کنند که هوش مصنوعی و DLT می‌توانند کارایی فرآیند را بهبود بخشند، محصولات جدیدی ایجاد کنند و تقویت نمایه اعتباری یک شرکت مالی را تشریح می‌کند.

در این گزارش آمده است: «تحول آینده نه تنها کارایی فرآیند و محصولات جدید را به همراه خواهد داشت، بلکه ریسک‌های موجود را نیز تشدید می‌کند و ریسک‌های جدید ایجاد می‌کند. ناشر اوراق قرضه.» این تاثیر بسته به بخش و استراتژی ناشر متفاوت خواهد بود. ”

معیارهای ریسک اعتباری متاثر از فناوری شامل استراتژی کسب و کار و اجرا، عملکرد مالی، حاکمیت و مدیریت ریسک و تغییرات در سطح صنعت و اقتصاد است.

“تأثیر کلی اقتصادی و مالی تغییرات تکنولوژیکی، از جمله تغییرات در سیاست‌ها و استراتژی‌های ناشی از آن، احتمالاً مثبت خواهد بود. با این حال، نحوه تخصیص هزینه‌ها و مزایای پیشرفت این است که تفاوت قابل‌توجهی بین افراد، شرکت‌ها و شرکت‌ها وجود خواهد داشت. کشورها از نظر میزان توان مالی آنها.” ”

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنند

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا