اخبار ارز دیجیتال

ناشر بازی آفریقایی Web3 Carry1st 27 میلیون دلار جمع آوری کرد

شرکت‌های VC Bitkraft Ventures و Andreessen Horowitz به دور سرمایه‌گذاری با هدف ترویج بازی‌های Web3 در آفریقا پیوستند.

ناشر بازی موبایل Carry1st یک دور بودجه ۲۷ میلیون دلاری را برای پیشرفت پلت فرم انتشار و تولید محتوای دیجیتال خود در آفریقا تکمیل کرده است.

دور سرمایه گذاری ۲۷ میلیون دلاری توسط Bitkraft Ventures با مشارکت Andreessen Horowitz، که به نام a16z نیز شناخته می شود، رهبری شد. TTV Capital، Konvoy، Alumni Ventures، Lateral Capital و Kepple Ventures نیز در دور تامین مالی شرکت کردند.

آخرین معامله یک سال پس از آن صورت گرفت که Carry1st 20 میلیون دلار بودجه با حمایت a16z و شرکت مادر Google Alphabet را تضمین کرد. در آن زمان، Carry1st گفت که این بودجه برای توسعه ظرفیت داخلی و گسترش سبد محتوایی آن استفاده خواهد شد. این شامل بررسی بازی‌های Web3 Play-to-Earing و ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض در تجربه بازی بود.

سخنگوی Carry1st به کوین تلگراف گفت که آخرین بودجه برای گسترش قابلیت‌های Pay1st، پلتفرم کسب درآمد به‌عنوان یک سرویس این شرکت، استفاده می‌شود و به ناشران شخص ثالث اجازه می‌دهد تا در آفریقا درآمد بیشتری کسب کنند.

به عنوان یک ناشر بازی، Carry1st راه‌حل‌های کاملی را برای کسب درآمد و مدیریت بازی‌های موبایل در قاره آفریقا ارائه می‌کند. در سال ۲۰۲۲، این شرکت با سازنده بازی Riot Games مستقر در لس آنجلس League of Legends برای اجرای آزمایشی پرداخت‌های محلی برای عناوین بازی در آفریقا شریک شد.

مربوط: شبکه لایتنینگ بیت کوین برای انتقال ارز فیات بین اروپا و آفریقا استفاده خواهد شد

آفریقا به عنوان یکی از سریع ترین بازارهای دارایی دیجیتال در حال رشد در جهان ظاهر شده است. هجوم این قاره به ارزهای دیجیتال حتی توجه صندوق بین المللی پول (IMF) را نیز به خود جلب کرده است، که در ماه نوامبر گزارشی را منتشر کرد که در آن به افزایش استفاده در مکان هایی مانند کنیا، نیجریه و آفریقای جنوبی اشاره کرد. با استناد به داده‌های Chainalysis، صندوق بین‌المللی پول اعلام کرد که معاملات ارزهای دیجیتال در این قاره به ۲۰ میلیارد دلار در ماه در اواسط سال ۲۰۲۱ رسیده است.

پذیرش کریپتو در آفریقا به دلیل جمعیت جوان، مدیریت ضعیف اقتصادی دولت و فقدان زیرساخت بانکی کارآمد است. در نتیجه، شهروندان بیشتر و بیشتری سیستم های پرداخت غیرمتمرکز مانند بیت کوین (BTC) و استیبل کوین ها را انتخاب می کنند.

هنگامی که از سخنگوی Carry1st در مورد پذیرش احتمالی Web3 در آفریقا پرسیده شد، به Cointelegraph گفت که این منطقه از این نظر که از بازی ها استقبال می کند منحصر به فرد نیست، اما فناوری تلفن همراه این دسترسی را دموکراتیک می کند. او گفت که در انجام این کار نقشی ایفا خواهد کرد. آنها گفتند: “بازی ها شکل غالب رسانه ها در اکثر نقاط جهان هستند. ما فکر نمی کنیم که آفریقایی ها اساساً با هیچ کس دیگری در جهان متفاوت باشند. شما باید با دیگران ارتباط برقرار کنید و احساس پیشرفت شخصی کنید.” :

«تلفن همراه دسترسی به بازی را دموکراتیک می‌کند، نیاز به لذت بردن از یک کنسول ۱۰۰۰ دلاری را از بین می‌برد و به شما امکان می‌دهد از دستگاه بازی‌ای که از قبل در جیب خود دارید استفاده کنید. در نتیجه، استفاده از بازی‌های موبایلی در آفریقا به شدت افزایش می‌یابد. ضریب نفوذ تلفن‌های هوشمند در حال افزایش است. درآمد در حال افزایش است.»

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا