اخبار ارز دیجیتال

آفریقا: مرکز بعدی بیت کوین، پذیرش کریپتو و سرمایه خطرپذیر؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Elisha Owusu Akyaw از Cointelegraph در مورد چگونگی تغییر چشم‌انداز مالی در آفریقا توسط ارزهای دیجیتال و فرصت‌ها و چالش‌های ناشی از آن بحث می‌کند.

دنیای ارزهای دیجیتال مملو از شکاکان است. در حالی که بسیاری از تاثیرات زیست محیطی بلاک چین های اثبات کار و شیوع کلاهبرداری انتقاد می کنند، استدلال های خاصی علیه رمزارز اغلب برجسته می شود. یعنی بلاک چین هیچ مورد استفاده واقعی ندارد.

هر دو هفته یکبار، کوین تلگراف دستور جلسه پادکست این انتقاد را تحلیل می‌کند و راه‌های مختلفی را که بلاک چین و ارزهای دیجیتال می‌توانند به مردم عادی کمک کنند، بررسی می‌کند.

در قسمت این هفته دستور جلسه، میزبان جاناتان دی یانگ و ری سالموند، متخصصان رسانه های اجتماعی در Cointelegraph، هش کردن در پادکست خود، نحوه استفاده آفریقایی‌ها از ارزهای دیجیتال را برای افزایش شمول مالی و تبدیل کشورهای خود به مراکز نوآوری تحلیل می‌کنیم.

چگونه Crypto به آفریقایی های روزمره کمک می کند

به گفته Akyaw، ارزهای رمزپایه روشی راحت‌تر و مقرون به صرفه‌تر برای ارسال پول به صورت محلی و سراسر جهان ارائه می‌کنند. Akyaw می‌گوید: «Western Union، MoneyGram و همه این شرکت‌ها یا ریل‌های تجارت ارز، مدت‌هاست که میلیون‌ها دلار از آفریقا با دریافت کارمزدهای بالا به دست آورده‌اند.»، هزینه‌های لازم برای ارسال پول از طریق ارزهای دیجیتال به‌طور قابل‌توجهی کمتر است.

Akyaw استدلال کرد که بیت کوین (BTC) همچنین ذخیره ارزش بهتری نسبت به ارزهای فیات محلی برای اکثر آفریقایی ها ارائه می دهد. وی درباره تجربه زندگی خود در غنا گفت: این سدی بهتر از حفظ سدی غنا در برابر تورم خواهد بود. ”

در نهایت، صنعت کریپتو در حال باز کردن فرصت‌های جدیدی در این قاره است. آکیو گفت: «آفریقا در هر مرحله از توسعه عقب مانده است. با این حال، ماهیت جهانی این صنعت و این واقعیت که هنوز در مراحل اولیه توسعه است، فرصت بی نظیری را برای مشارکت و بهره مندی از رشد آن فراهم می کند.

این یکی از اولین نمونه‌های تغییرات عمده است که آفریقایی‌ها می‌توانند کمک کنند. و من فکر می‌کنم این عالی است.»

سیلیکون ولی بعدی؟

وقتی از آکیاو پرسیده شد که کشورهای آفریقایی برای تبدیل شدن به آهن‌ربا برای سازندگان ارزهای دیجیتال یا نوع جدیدی از دره سیلیکون چه چیزی لازم است، گفت که چون توسعه‌دهندگان، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فین‌تک می‌خواهند این قاره را بسازند، به دو عامل اشاره کرد که باید پیشرفت کن. خانه های آنها: مقررات و زیرساخت.

به گفته Akyaw، اکثر کشورهای آفریقایی مقررات مناسبی ندارند و استفاده از ارزهای دیجیتال نیز محکوم است. این بدان معنی است که کسب و کارها اغلب قادر به دریافت مجوز برای راه اندازی فروشگاه نیستند و ساکنان را از تعامل با پروتکل ها و مشاغل Web3 منصرف می کند.

“شما نمی توانید مجوز بگیرید. نمی توانید با بانک های داخلی تجارت کنید. شما نمی توانید کار زیادی انجام دهید. بنابراین ورود شما فایده ای ندارد.”

Akyaw گفت: چیز دیگری که باید تغییر کند، نیاز به پایدارتر کردن شبکه و قابل اطمینان تر کردن اینترنت است. اگر می‌خواهیم تعداد زیادی از شرکت‌های بزرگ فناوری را به کار بگیریم، به برق 24 ساعته و 7 روز هفته نیاز داریم. اینطور نیست.

برای شنیدن گفتگوهای بیشتر با Akyaw دستور جلسه – از جمله تاریخچه او، اینکه آیا جنبه های منفی بودجه خارجی وجود دارد یا نه، و پتانسیل آینده نزدیک ارزهای دیجیتال در آفریقا – به قسمت کامل در صفحه پادکست کوین تلگراف، پادکست اپل یا اسپاتیفای گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل کوین تلگراف را بررسی کنید. نمایش های دیگر!

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Jonathan DeYoung

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا