اخبار ارز دیجیتال

سفر بلاک چین آفریقا با کاهش فقر آغاز می شود – مدیرعامل Sumotrust

آفریقا باید فقر عمومی را ریشه کن کند و مردم را به طبقه متوسط ​​برساند تا پذیرش فناوری بلاک چین را تسریع بخشد.

درخواست ها از نیجریه و به طور کلی آفریقا برای ادغام فناوری بلاک چین در زندگی اصلی در حال افزایش است. با این حال، گفتگوهای کانونی که اعضای جامعه بلاک چین در نیجریه شرکت کردند، خاطرنشان کردند که قبل از اینکه فناوری بلاک چین به درستی در جامعه آفریقا ادغام شود، ابتدا باید بر فقر غلبه کرد.

در اجلاس دارایی‌های دیجیتال سهامداران در سال ۲۰۲۳ انجمن فناوری بلاک چین (SIBAN) در ابوجا، پایتخت نیجریه، GT Igwe Crisent، مدیر عامل پلتفرم پس‌انداز و سرمایه‌گذاری آنلاین Sumotrust & Turzakt، گفت که گرسنگی و فقر در حال تبدیل شدن به واقعیت است. گفت اولین بود قبل از اینکه بتوان به سطح بهتری از پذیرش فناوری بلاک چین دست یافت، باید از آفریقا ریشه کن شود.

مدیرعامل Sumotrust و Truzact در SIBAN Digital Assets Summit 2023.

طبق گزارش بانک جهانی با عنوان “آینده ای بهتر برای همه نیجریه ها: ارزیابی فقر نیجریه در سال ۲۰۲۲″، تنها تعداد کمی از کارگران نیجریه ای در مشاغل دستمزدی موثرترین در رهایی مردم از فقر هستند. گفته می شود که ۱۷٪ است.

از نظر کریسنت، توانایی از بین بردن فقرا به طور کلی و انتقال آنها به طبقه متوسط، بزرگترین محرک برای پذیرش سریعتر فناوری بلاک چین خواهد بود. این به این دلیل است که آنها می توانند هر روز سه وعده غذایی جامد بخورند و کمی اضافی صرفه جویی کنند. با این حال، کلید برقراری این امر، ثبات اقتصاد آفریقا است.

به قول او:

اگر آن را حل نکنیم، این مکالمات را بارها و بارها انجام خواهیم داد.»

کرسنت گفت، علیرغم افزایش مقیاس پذیری ترکیب فناوری بلاک چین به عنوان یک کشور و قاره، افراد نمی توانند در حین مبارزه با مسائل اساسی راحتی، روی کشف فناوری بلاک چین تمرکز کنند.

مربوط: ابتکار آموزش Web3 نیجریه با هدف رسیدگی به چالش های زبانی است

نیجریه علیرغم مشکلات فقر خود به عنوان یکی از فعال ترین کشورها از نظر پذیرش و علاقه به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ظاهر شده است. طبق داده‌های Google Trends، نیجریه از نظر علاقه جستجو برای کلمه کلیدی «بیت‌کوین» پس از السالوادور در رتبه دوم قرار دارد.

رئیس جمهور فعلی نیجریه، بورا تینوب، در طول مبارزات انتخاباتی بیانیه ای منتشر کرد که در صورت تحقق، امکان استفاده از فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال در بخش بانکی و مالی این کشور را فراهم می کند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا