اخبار ارز دیجیتال

ADA ETF؟ در اینجا این است که چرا سرمایه گذاران نهادی می توانند از این سود ببرند

همانطور که سخنرانان بیشتر و بیشتری در مورد چشم اندازهای ETF های نقطه ای در آلت کوین های ایالات متحده بحث می کنند، یک وبلاگ نویس محبوب Cardano (ADA) در X که از @cardano_whale استفاده می کند موضوع خوش بینانه ای را برای سرمایه گذاران نهادی به اشتراک گذاشت.

یکی از علاقه مندان به ADA به TradFi می گوید: افشای کاردانو یک ایده ارزشمند است

علاقه‌مند به جامعه و نویسنده Last On Cardano @cardano_whale در پست اخیر خود می‌گوید که Cardano (ADA) همچنان یک “ایده ارزشمند” است زیرا موج جدیدی از پول نهادی و TradFi قرار است با تایید ETF به ارزهای دیجیتال تزریق شود.

در موضوعی که با ۱۴۳۳۰۰ دنبال کننده خود در X به اشتراک گذاشت، او توضیح داد که کاردانو (ADA) ویژه سرمایه گذاران است. اول از همه، می‌گوید Cardano (ADA) یک پروتکل همتا، پایدار و سبک وزن است که دارای زمان کار شش ساله است. رویکرد Cardano (ADA) به اجماع شبکه و طراحی فناوری، مزایای UTXO و PoS را ترکیب می‌کند و سه‌گانه بلاک چین را به روشی عجیب و غریب حل می‌کند.

برخلاف «زنجیره‌های VC» که در برابر دستکاری شدید سرمایه‌گذاران و سازندگان بازار آسیب‌پذیر هستند، توزیع ADA فراگیر و شفاف باقی می‌ماند: نهادهای مؤسس تنها ۱۰ درصد از عرضه ADA را کنترل می‌کنند.

بعلاوه، طراحی استیکینگ کاردانو (ADA) غیرمتمرکزترین است و تعداد زیاد گره های اعتبارسنجی شبکه را در برابر حملات فرضی ۵۱ درصد انعطاف پذیر می کند.

علاوه بر این، Cardano (ADA) تعدادی از نوآوری‌های مقیاس‌پذیری و عملکردی را پیاده‌سازی کرده است که آن را به یک بلاک چین با رشد سریع و با ویژگی‌های غنی برای انواع مختلف dApps تبدیل کرده است.

XRP، ADA، ETH ETFs: بعدی چیست؟

علاوه بر این، Cardano (ADA) از چندین زبان برنامه نویسی برای سازگاری منحصر به فرد توسعه دهنده پشتیبانی می کند. در ماه های اخیر در صدها توکن بومی و برنامه های DeFi گنجانده شده است.

نویسنده نتیجه می گیرد که این، همراه با کمبود ADA قابل برنامه ریزی، اکوسیستم کاردانو (ADA) را به یک اکوسیستم عالی dApp با رشد ارگانیک جامد تبدیل می کند.

از آنجایی که ETF های بیت کوین در ایالات متحده تایید شده اند، جامعه ارزهای دیجیتال بحث درباره پتانسیل محصولات مبادله شده مبتنی بر آلتکوین را آغاز کرده است.

به گزارش U.Today، استیو مک‌کلارگ، یکی از بنیان‌گذاران Valkyrie، گفت که اگر ETF روی اتریوم (ETH) و XRP تأیید شود، تعجب نخواهد کرد.

در زمان انتشار، Cardano (ADA) از ETF 21Shares Cardano ثبت شده در سوئیس حمایت می کند و بخشی از پورتفولیوی صندوق سرمایه گذاری بزرگ دیجیتال Grayscale (GDLC) معامله شده در OTC و گروه “Bitwise 10 Crypto Index Fund” (BITW) Bitwise Investments است. بخشی از آن است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا