🚨 اخبار ارز دیجیتال

استیبل کوین الگوریتمی با پشتیبانی ADA در Cardano راه اندازی شد

استیبل کوین Argos Djed از ارائه دهنده خدمات DeFi COTI پس از یک ممیزی امنیتی موفق در شبکه اصلی Cardano مستقر شد.

از زمان فروپاشی استیبل کوین الگوریتمی Terra (LUNA) در اواسط سال ۲۰۲۲، بسیاری از کاربران فضای کریپتو از آن طبقه دارایی خاص خسته شده اند. بازار برای استیبل کوین های الگوریتمی به ۱۰ برابر بالاترین قیمت قبل از تررا سقوط کرده است.

با این حال، این مانع توسعه‌دهندگان شبکه Cardano نشد که راه‌اندازی سکه‌های پایدار با وثیقه‌گذاری بیش از حد در اکوسیستم را تحت فشار قرار دهند. Djed (DJED) در تاریخ ۳۱ ژانویه در شبکه اصلی Cardano راه اندازی می شود، به USD متصل شده و توسط سکه بومی Cardano ADA (ADA) پشتیبانی می شود. از توکن های SHEN به عنوان سکه های یدکی استفاده کنید.

بر اساس این اعلامیه، توکن جدید اخیراً یک ممیزی امنیتی را با موفقیت به پایان رساند و بیش از یک سال است که در حال توسعه است. DJED محصولی از Coti، توسعه‌دهنده راه‌حل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در بلاک چین کاردانو، و وسیله‌ای برای فرصت‌های DeFi و پرداخت جدید است.

Cointelegraph برای نظرات بیشتر در مورد راه اندازی با توسعه دهنده تماس گرفته است.

ایده تحقق یک استیبل کوین الگوریتمی دیگر قبل از راه اندازی استیبل کوین جدید کاردانو باعث ایجاد لرزش در جامعه کریپتوهای آنلاین شد.

مربوط: بوترین: چگونه یک آرگو استیبل کوین بسازیم که پونزیس یا فروپاشی نشود

این آخرین مورد از یک سری به‌روزرسانی‌های اخیر است که توسط شبکه Cardano اعلام شده است، با چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران در ۱۲ ژانویه، اکوسیستم را از طریق یک زنجیره جانبی ساخته‌شده گسترش داد. این شامل اعلامیه‌ای بود که

در ۲۳ ژانویه، یک ناهنجاری ۵۰ درصد از گره‌های کاردانو را قطع کرد که نیاز به راه‌اندازی مجدد داشت و باعث قطع شبکه شد. این تنها یک هفته قبل از راه اندازی استیبل کوین جدید Argo بود.

در اوایل سال ۲۰۲۳، بلومبرگ گزارش داد که شرکت رتبه بندی ریسک Moody’s Corporation در حال توسعه یک سیستم امتیازدهی برای استیبل کوین ها است. این شامل تجزیه و تحلیل اولیه حداکثر ۲۰ دارایی دیجیتال است.

نویسنده: Savannah Fortis

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا