🚨 اخبار ارز دیجیتال

انتزاع حساب می تواند میلیارد کاربر بعدی را به اتریوم بیاورد: مدیر عامل شرکت Ambire


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در قسمت ۱۹ Hashing It Out، بنیانگذار و مدیر عامل Ambire، Ivo Georgiev، فناوری جدیدی را با هدف ایجاد انعطاف پذیری و امنیت بیشتر برای شبکه اتریوم توضیح داد.

در قسمت ۱۹ Cointelegraph آن را هش کن پادکست، Elisha Owusu Akyaw با Ivo Georgiev، مدیرعامل کیف پول قرارداد هوشمند Ethereum Ambire صحبت می کند. جورجیف درباره انتزاع حساب ها و اینکه چگونه کیف پول ها می توانند افراد بیشتری را وارد شبکه کنند توضیح داد.

گئورگیف معتقد است که حضانت خود یک مشکل “بسیار دشوار” است که می توان آن را با انتزاع حساب حل کرد. او توضیح داد که انتزاع حساب، کیف پول‌های ارزهای دیجیتال را قابل برنامه‌ریزی می‌کند و به آن‌ها کلیدهای متعدد می‌دهد و ویژگی‌هایی مانند احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال می‌کند.

مدیر عامل شرکت استدلال کرد که انتزاع حساب می تواند از طریق ابزارهای جدیدی مانند جاسازی کیف پول در وب سایت ها، پذیرش ارزهای دیجیتال را افزایش دهد. او افزود: «من فکر می‌کنم انتزاع حساب، میلیاردها کاربر بعدی اتریوم را در بر می‌گیرد.

علاوه بر مواردی که برای کاربرپسندتر کردن کیف پول باید اضافه شود، از جورجیف خواسته شد ویژگی‌های جدیدی را که کیف پول می‌تواند ارائه دهد، پیشنهاد کند. با استفاده از MetaMask به عنوان مطالعه موردی، توضیح دادیم که نیاز چندانی به حذف ویژگی‌هایی که در حال حاضر وجود دارد وجود ندارد. با این حال، با وجود چندین صرافی غیرمتمرکز که چنین خدماتی را ارائه می‌کنند، و نیاز به اتخاذ طراحی مینیمالیستی را افزایش می‌دهند، ممکن است حذف عملکرد مبادله به کیف پول‌ها واگذار شود. در پایان، جورجیف تأکید می کند که مهم ترین پیشرفت کیف پول، تغییر فرآیند ورود کاربر است.

موارد مرتبط: کمک متقابل، DAO، فعالان: گپ پادکست Agenda با ماریسا لند، بنیانگذار PactDAO

از نظر مقررات، مدیر عامل Ambire گفت که از وضعیت فعلی راضی نیست، اما او معتقد نیست که کیف پول ها در آینده نزدیک به هدف اصلی رگولاتورها تبدیل شوند.

آخرین قسمت را گوش کنید آن را هش کن با Ivo Georgiev در پادکست های اپل، اسپاتیفای، پادکست گوگل یا TuneIn اجرا کنید. همچنین می توانید لیست کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا