اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور ابوظبی به شرکت تجاری Rain اجازه ارائه خدمات ارزهای دیجیتال را می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این اطلاعیه پس از دریافت تاییدیه مشابه بایننس صرافی ارزهای دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۲ از رگولاتورهای ابوظبی صورت گرفت.

رگولاتور خدمات مالی بازارهای بین المللی ابوظبی به شرکت ارزهای دیجیتال Rain مجوز خدمات مالی را برای ارائه خدمات دلالی و نگهداری به ساکنان اعطا کرده است.

در اطلاعیه ۲۵ جولای، باران گفت تأییدیه نظارتی به برخی از مؤسسات مستقر در امارات و کاربران خرده‌فروشی اجازه می‌دهد تا از طریق این پلتفرم «خرید، فروش، تجارت و ذخیره دارایی‌های مجازی» را انجام دهند. به گفته مدیر عامل Rain جوزف دالاگو، شرکت بازرگانی نیز شریک شد با بانک‌های محلی شریک می‌شود تا خدمات خود را تحت «نظارت نظارتی محلی و چارچوب قانونی کامل» برای محافظت از کاربر تسهیل کند.

داراگو گفت: “این یک تلاش پنج ساله است، زیرا ما یکی از اولین صرافی هایی بودیم که در سال ۲۰۱۸، زمانی که ADGM چارچوب دارایی های رمزنگاری شده خود را منتشر کرد، در مورد مجوز پرس و جو کردیم.”

مربوط: امارات به عنوان یک مقصد استخراج بیت کوین در خاورمیانه ظهور می کند

در نوامبر ۲۰۲۲، صرافی ارز دیجیتال Binance پس از دریافت تاییدیه اصولی از ناظر مالی در ماه آوریل، تاییدیه قانونی مشابهی را در ابوظبی دریافت کرد. در بحبوحه سقوط بازار کریپتو و ورشکستگی چندین شرکت بزرگ، از جمله FTX، مجوز داده شده است. مدیر عامل Changpeng Zhao در زمان تصویب در هفته مالی ابوظبی شرکت می کرد.

به گفته وب سایت Rain، دفتر مرکزی این پلتفرم در بحرین است و در درجه اول بر ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در سراسر خاورمیانه و ترکیه متمرکز است. رگولاتور خدمات مالی بازارهای بین‌المللی ابوظبی هر دو راین و بایننس را تأیید کرد، در حالی که تنظیم‌کننده دارایی‌های دیجیتال دبی به مدیران پلتفرم دارایی دیجیتال Open Exchange در ماه مه اطلاع داد و مجوز BitOasis را در جولای به حالت تعلیق درآورد.

مجله: Crypto City: راهنمای دبینویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا