🚨 اخبار ارز دیجیتال

DRAM استیبل کوین درهم توسعه یافته توسط تحقیقات فناوری های توزیع شده مجدداً به Uniswap رسید

Distributed Technologies Research DRAM را راه‌اندازی کرده است، یک استیبل کوین با پشتوانه درهم با هدف اهرم‌سازی عملکرد ارز فیات امارات.

یکی از فارغ‌التحصیلان سابق MIT و یکی از مدیران SoftBank، یک استیبل کوین با پشتوانه درهم راه‌اندازی کرده است تا کشورهایی را که با محیطی با تورم بالا دست و پنجه نرم می‌کنند، در معرض دارایی‌های مرتبط با پول ملی امارات متحده عربی قرار دهند.

پس از اعلام استیبل کوین DRAM که در پروتکل های مالی غیرمتمرکز Uniswap و PancakeSwap در ۳ اکتبر فهرست شده بود، کوین تلگراف با آکشی ناهتا، بنیانگذار و مدیر عامل تحقیقات فناوری های توزیع شده (DTR) تماس گرفت. من آن را گرفتم.

این شرکت مستقر در ابوظبی از اکتبر ۲۰۲۲ در حال توسعه فناوری استیبل کوین با پشتوانه درهم است. آقای ناهتا اساساً DTR را مجدداً راه‌اندازی کرده است، که در سال ۲۰۱۹ به تأسیس آن در سوئیس کمک کرد.

قرارداد DRAM در تاریخ ۳ اکتبر در Uniswap ثبت شد. منبع: Uniswap.

DRAM یک توکن اتریوم ERC-20 است که توسط DRAM Trust صادر شده است. اگرچه این نهاد یک تراست است که توسط قانون هنگ کنگ اداره می شود، اما طبق گزارش ها، متولی مستقلی که مسئولیت تایید ضرب و سوزاندن توکن ها را بر عهده دارد، توسط اداره پولی هنگ کنگ مجوز و تنظیم می شود.

در حال حاضر، DTR قادر به ارائه DRAM در داخل هنگ کنگ یا امارات متحده عربی نیست، اما ناهتا گفت که می تواند نقدینگی برای توکن برای فهرست شدن در صرافی های متمرکز خارج از این دو حوزه قضایی فراهم کند. پیشنهاد شده است که مذاکرات در حال انجام است.

با توجه به پارامترهای نظارتی، ذخایر فیات درهم باید قبل از ضرب توکن های DRAM سپرده شود و طبق گزارش ها، ذخایر توسط موسسات مالی تنظیم شده نگهداری می شود.

وب‌سایت DRAM همچنین پیوندهایی به آدرس‌های قرارداد هوشمند برای استیبل کوین‌های اتریوم، BNB و Arbitrum ارائه می‌کند. قرارداد توکن ETH منعکس کننده حداکثر عرضه ۲ میلیون DRAM در زمان صدور است، در حالی که قرارداد ARB 499999 DRAM و قرارداد BNB دارای ۲.۵ میلیون درام است.

بررسی پیشینه انجام شده توسط Cointelegraph نشان داد که تحقیقات فناوری غیرمتمرکز چهار سال پیش در سوئیس راه اندازی شد.

این بنیاد در حال توسعه یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز به نام Unit-e است که توسط بسیاری از دانشگاهیان و توسعه دهندگان از طریق مشارکت و کمک های مالی با موسسات دانشگاهی برجسته مانند دانشگاه استنفورد، موسسه فناوری ماساچوست و دانشگاه ایلینویز طراحی و ساخته شده است.

مخزن کد واحد. آخرین باری که یک تعهد منعکس شد در سال ۲۰۱۹ بود. منبع: Github.

کوین تلگراف مشخص کرده است که ناجتا در زمان حضور در سافت بانک در ایجاد DTR مشارکت داشته است. پروژه Unit-e DTR یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز مقیاس پذیر بود که توسط یک تیم توسعه مستقر در برلین ساخته شد.

“هدف اولیه ما در سال ۲۰۱۹ ایجاد پروتکلی بود که پرداخت ها را مختل می کند و توان عملیاتی بسیار بالایی را با کارایی هزینه قابل توجه ارائه می دهد.”

ناهتا جزئیات کار این شرکت در “تجسم سابق” را در یک نمای کلی از پروتکل Unit-e که توسط محققان دانشگاه ایلینویز مورد بررسی قرار گرفت، به اشتراک گذاشت. تیمی که در حال حاضر استیبل کوین DRAM را می سازد تیمی متشکل از تقریباً ۳۰ کارمند و پیمانکار تمام وقت دارد.

ناهتا گفت که اگرچه DTR نمی تواند DRAM را در امارات بفروشد، اما این شرکت انتظار دارد تقاضا از سوی شرکت هایی در منطقه که با تورم و مسائل ارزی بالا دست و پنجه نرم می کنند.

“ارتباط ما با AED (درهم) به دلیل عملکرد قوی و جذابیت اقتصاد امارات متحده عربی و تمایل به گزینه های سرمایه گذاری دارایی دیجیتال پایدار در سراسر منطقه بود.”

امارات متحده عربی با یک چارچوب نظارتی مطلوب با هدف تقویت نوآوری های مالی و پذیرش دارایی های دیجیتال، به عنوان قطبی برای ارزهای دیجیتال نوپا و فضای گسترده تر وب ۳ در حال ظهور است.

Coinbase و سایر صرافی‌های بزرگ آشکارا درباره عملیات‌های آینده در حوزه قضایی بحث کرده‌اند، در حالی که غول صنعت Binance در حال حاضر در دبی فعالیت می‌کند.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا