اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Venom مستقر در ابوظبی یک میلیارد دلار سرمایه برای وب ۳ و بلاک چین راه اندازی کرد.

صندوق سرمایه گذاری Venom یک میلیارد دلار برای سرمایه گذاری در پروژه ها و خدمات وب ۳، بلاک چین و ارزهای دیجیتال اختصاص داده است.

پلتفرم بلاک چین مستقر در ابوظبی بنیاد Venom و مدیر سرمایه گذاری Iceberg Capital اعلام کرده اند که از طریق یک مشارکت جدید، یک میلیارد دلار بودجه به شرکت های Web3 و بلاک چین اختصاص خواهند داد.

Venom Ventures Fund روی پروتکل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز Web3 (DApps) متمرکز بر پرداخت، مدیریت ثروت، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و محصولات و خدمات GameFi سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

این صندوق مشارکتی بین Venom Foundation، یک راه حل بلاک چین لایه ۱، و شرکت Iceberg Capital، شرکت مدیریت سرمایه گذاری بازارهای جهانی ابوظبی (ADGM) است. دومی از شبکه موجود خود برای ارائه برنامه های جوجه کشی، ارتباطات صنعتی، بازاریابی، فهرست های مبادله، پشتیبانی فنی، قانونی و نظارتی استفاده خواهد کرد.

مرتبط: تنظیم کننده امارات تصمیمات تجاری بلاک چین را اتخاذ می کند

Iceberg Capital صندوق را مدیریت می کند و در پروژه ها و شرکت ها از طریق دورهای سرمایه گذاری اولیه و سری A سرمایه گذاری می کند. هدف این همکاری تسریع در توسعه محصولات و خدمات بلاک چین، دیفای و وب ۳ است.

در پاسخ به سوال Cointelegraph، رئیس Venom Ventures، Peter Knez، گفت که بنیاد ونوم، بنیانگذاران آن، سرمایه گذاران نهادی منطقه ای و سرمایه گذاران خصوصی سرمایه های این صندوق را جمع آوری کردند. این صندوق محدود به شرکت های مستقر در ابوظبی نیست، بلکه از شرکت ها و پروژه هایی با ردپای جهانی حمایت می کند.

الان رای بدهید!

هدف این صندوق سرمایه‌گذاری این است که استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری را به راه‌حل بلاک چین مقیاس‌پذیر و مبتنی بر اثبات سهام Venom بیاورد. Knez خدمات کلیدی در حال اجرا بر روی بلاک چین های تنظیم شده با ADGM را برجسته کرد.

«سیستم‌های پرداخت، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC)، استیبل کوین‌ها و حواله‌ها، خدمات اصلی هستند که ونوم به لطف ترکیب منحصربه‌فرد فناوری و سازمانی ما می‌تواند راه‌حل‌هایی برای آنها ارائه دهد.

Knez همچنین بر این باور است که این پلتفرم پتانسیل استفاده از موارد متعددی را دارد که پتانسیل مدل‌های تجاری Web3 و راه‌حل‌های پرداخت خرد را برای ایجاد مشمولیت مالی برجسته می‌کند.

ونوم چشم اندازی دارد که کشورهای در حال توسعه می توانند در بازار کار غرب شرکت کنند.

ابوظبی به حرکت خود برای تبدیل شدن به هاب ارزهای دیجیتال و بلاک چین در خاورمیانه ادامه می دهد. پایتخت امارات متحده عربی دستورالعمل های نظارتی را برای صنعت در سپتامبر ۲۰۲۲ تحت اختیار ADGM صادر کرده است.

طبق گزارش‌ها، بیش از ۱۵۰۰ شرکت و سازمان Web3 در امارات متحده عربی فعالیت می‌کنند و ابوظبی همچنان به صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance و Kraken تا سال ۲۰۲۲ مجوز می‌دهد.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا