اخبار ارز دیجیتال

تنظیم‌کننده‌های تگزاس اعلام کرده‌اند که وام‌دهنده کریپتوکارنسی ابرا از ماه مارس ورشکست شده است.

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دستور توقف و توقف اضطراری علیه آبرا و مدیر عامل شرکت ویلیام برهید صادر شد.

به گفته رگولاتورهای تگزاس، آبرا، یک شرکت مالی ارز دیجیتال که زمانی بیش از 116 میلیون دلار دارایی را اداره می کرد، از 31 مارس پس از متهم شدن به ارتکاب کلاهبرداری در اوراق بهادار ورشکسته شده است.

در یک اقدام اجرایی در 15 ژوئن که شامل دستور توقف اضطراری بود، کمیسیون اوراق بهادار تگزاس، آبرا و بنیانگذار آن، ویلیام برهیت را نه تنها به ارتکاب کلاهبرداری در اوراق بهادار متهم کرد، بلکه شرکای وابسته به آن، ابرا آن و ابرا را نیز متهم به دست داشتن در فریب مرتبط با آن کردند. به فروش محصولات سرمایه گذاری از طریق تقویت

رگولاتور گفت: «این رفتار نادرست شامل پنهان کردن عمدی اطلاعات مالی است که منعکس کننده سرمایه طرفین، نکول وام ها و انتقال دارایی ها به Binance است.

اقدامات اجرایی علیه آبرا، شرکت های وابسته به آن و مدیر عامل شرکت ویلیام برهیت. منبع: کمیسیون اوراق بهادار تگزاس

Abra توسط Barhydt در سال 2014 تاسیس شد تا سرمایه گذاران فردی و نهادی را قادر سازد تا در تجارت، وام دادن و استقراض دارایی های رمزنگاری شده شرکت کنند.

از 17 مه 2023، Abra دارایی هایی تحت مدیریت دارد که مجموعاً 116.79 میلیون دلار برای سرمایه گذاران Abra Earn و Abra Boost در ایالات متحده است.

رگولاتور ادعا می کند که ورهید و آبرا “پیشنهادی برای سرمایه گذاری در آبرا آرن، تگزاس ارائه کردند که حاوی اظهاراتی است که ممکن است از نظر مادی گمراه کننده یا فریبنده مردم باشد.”

به گفته رگولاتور، آبرا اعلام کرده است که “فروش سرمایه گذاری خود در ابرا عان را در اکتبر 2022 متوقف خواهد کرد.” گفته می شود که این شرکت این کار را نکرده است. در ماه اکتبر، آبرا و شرکت‌های وابسته آن «ارائه و فروش سرمایه‌گذاری در Abra Boost، یک حساب سپرده دیجیتال دارایی، را به سرمایه‌گذاران معتبر و نهادی در ایالات متحده آغاز کردند».

رگولاتورهای ایالتی همچنین شرکت را به “نزدیک به ورشکستگی” یا در آستانه ورشکستگی از 31 مارس متهم کردند.

این در حالی است که یکی از وابستگان ناشناس در 11 ژوئن در رسانه های اجتماعی ادعا کرد که “ابرا ورشکسته نیست”.

ابرا و برهید فوراً به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

مربوط: Coinbase CLO می گوید غیرممکن است که DEX ها را مانند سایر صرافی ها در SEC ثبت نام کنند.

در 12 سپتامبر 2022، آبرا اعلام کرد که قصد دارد به اولین بانک مستقر در ایالات متحده تبدیل شود که به مشتریان امکان سپرده گذاری دارایی های دیجیتال را می دهد. قرار بود این سرمایه گذاری در اوایل سال 2023 آغاز شود.

اما پس از ورشکستگی FTX در نوامبر گذشته، آبرا با اخراج کارمندان “تجدید ساختار” را آغاز کرد تا هزینه های اضافی را به حداقل برساند.

در 13 ژوئیه 2020، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا، ابرا را به ارائه “معاوضه مبتنی بر اوراق بهادار” به سرمایه گذاران خرد بدون ثبت نام مناسب و همچنین “معامله با این مبادلات” متهم کردند. معامله کنید صرافی داخلی ثبت شده ”

مجله: Tornado Cash 2.0 – مسابقه برای ساخت یک میکسر سکه ایمن و قانونینویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا