🚨 اخبار ارز دیجیتال

ABN AMRO اوراق قرضه سبز دیجیتال ۵ میلیون یورویی را از طریق Tokeny با پشتیبانی Polygon منتشر می کند

یک بانک هلندی از پلتفرم Tokeny برای صدور و مدیریت اوراق قرضه سبز دیجیتالی که بر روی پروتکل لایه ۲ اتریوم Polygon’s اجرا می‌شود، استفاده کرد.

بانک هلندی ABN Amro 5 میلیون یورو در یک پیشنهاد اوراق قرضه سبز دیجیتالی که توسط فناوری مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon’s ارائه می‌شود، جذب کرده است.

اوراق قرضه سبز به عنوان یک توکن ERC3643 از طریق Tokeny منتشر شد، یک پلت فرم زیرساختی که به مؤسسات مالی اجازه می دهد اوراق بهادار و محصولات مالی را با استفاده از Polygon منتشر و مدیریت کنند.

ABN AMRO توانسته است ۵ میلیون یورو از سرمایه گذار املاک Vesteda تامین کند. این بانک گفت که Vesteda قصد دارد از این وجوه برای تامین مالی مجدد “دارایی های سبز” به عنوان بخشی از چارچوب مالی سبز خود استفاده کند.

اوراق قرضه سبز وسیله ای برای جمع آوری سرمایه برای سرمایه گذاری در پروژه ها و شرکت هایی است که پایدار هستند و تأثیر مثبتی بر محیط زیست دارند.

ABN AMRO جزئیات اوراق قرضه سبز را فاش کرده است، به طوری که DekaBank مالکیت توکن‌ها را به‌عنوان سرمایه‌گذاری ۵ میلیون یورویی پس از تکمیل پرداخت، در اختیار گرفت. این بانک از Fireblock برای مدیریت کلیدهای خصوصی اوراق قرضه دیجیتال خود استفاده می کند.

مطالب مرتبط: EIB 100 میلیون یورو اوراق قرضه دیجیتال را در بلاک چین تسویه می کند

ABN AMRO قبلاً انتشار اوراق قرضه دیجیتال از جمله خرید و فروش مجدد اوراق قرضه دیجیتال از بانک سرمایه گذاری اروپا (EIB) را در نظر گرفته است.

اولیویر آرسن، رئیس معیارهای سرمایه با درآمد ثابت در بانک، گفت که ABN AMRO قصد دارد از چندین پیشنهاد اوراق قرضه دیجیتال در آینده پشتیبانی کند.

مارتین سیبراند، رئیس دارایی‌های دیجیتال در ABN AMRO، افزود که استفاده از استاندارد ERC3643 به بانک‌ها اجازه می‌دهد تا قوانین انطباق را در اوراق قرضه دیجیتال تعبیه کنند.

“به لطف قابلیت همکاری بومی، می تواند به طور یکپارچه و منطبق با سایر برنامه های کاربردی در شبکه های عمومی تعامل داشته باشد.”

موسسات مالی اصلی به طور فزاینده ای از فناوری بلاک چین برای صدور و مدیریت اوراق قرضه دیجیتال برای موارد مختلف استفاده می کنند.

زیمنس در فوریه ۲۰۲۳ با انتشار اوراق قرضه دیجیتالی ۶۴ میلیون دلاری با سرمایه گذاری مستقیم از DekaBank، DZ Bank و Union Investment خبرساز شد.

در همین حال، بانک سرمایه‌گذاری اروپا اوراق قرضه دیجیتال مبتنی بر بلاک چین خود را در ژوئن ۲۰۲۳ منتشر کرد و از زیرساخت‌های گره با انگیزه زیست محیطی استفاده کرد. اوراق قرضه ۱ میلیارد کرون به سرمایه گذاران نهادی نرخ بهره ثابت ۳.۶۳۸ درصد را طی دو سال ارائه می دهد.

پلتفرم زیربنای اوراق قرضه دیجیتال EIB در یک پروژه مشترک شامل Skandinaviska Enskilda Banken (SEB) و Credit Agricole CIB توسعه یافت. So|bon برای انتشار، تجارت و تسویه دیجیتال اوراق قرضه در نظر گرفته شده است.

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا