🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیران AAX صرافی کریپتو را در میان تعطیلی مداوم ترک می‌کنند

بن کاسلین، مدیر سابق AAX گفت که نقش او در این شرکت توخالی شده و اعتماد به برند از بین رفته است.

چند هفته پس از اینکه صرافی AAX شروع به تعلیق برداشت کرد، معاون بازاریابی و ارتباطات جهانی اعلام کرد که از نقش خود در صرافی ارزهای دیجیتال استعفا داده است.

در یک تاپیک توییتر، بن کاسلین تایید شده او فاش کرد که شرکت را ترک کرده است و تاکید کرد که چرا تصمیم به ترک پست خود در صرافی ارز دیجیتال گرفته است. کاسلین گفت، علیرغم مبارزه برای جامعه، ابتکار عمل آنها پذیرفته نشد. مدیر اجرایی توضیح داد که نقش او در ارتباطات “توخالی” شده است.

مدیران سابق AAX همچنین در مورد نحوه رسیدگی AAX به این موضوع ابراز مخالفت کردند. کاسرین رفتار بورس را «بدون همدلی» و «بیش از حد غیرشفاف» توصیف کرد.

در بحبوحه توقف انصراف، مدیر عامل سابق نیز تاکید کرد که افراد زیادی از جمله برخی از اعضای خانواده وی از وی درخواست کمک کرده اند، نوشتم که منتظر اقدام بورس هستم.

علیرغم وضعیت فعلی، یکی از مدیران سابق AAX گفت که معتقد است همه چیز بدون سوء نیت رسیدگی خواهد شد، اما آسیب قبلاً وارد شده است. من نوشته ام.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

در ۱۴ نوامبر، صرافی AAX شروع به تعلیق برداشت کرد، به دلیل یک نقص ارتقاء سیستم که باید اصلاح می شد. این صرافی به جامعه اطمینان داد که تعلیق برداشت‌ها هیچ ارتباطی با سقوط مداوم FTX ندارد و گفت که هیچ مواجهه مالی با صرافی شرم‌آور FTX ندارد.

پس از اعلام این خبر، تیم AAX تاکید کرد که سرمایه اضافی مورد نیاز است زیرا سرمایه گذاران تصمیم به برداشت وجوه از AAX به دلیل سقوط FTX گرفتند. توضیح دادند که قبل از از سرگیری عملیات عادی باید رفع شود.

Cointelegraph با تیم روابط عمومی AAX تماس گرفته است، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا