اخبار ارز دیجیتال

مشتری AAX پس از تعطیلی به صرافی لاگوس یورش می برد

به گزارش رسانه های محلی، گروهی از کاربران عصبانی پس از تعلیق برداشت ها به یک کارمند صرافی ارزهای دیجیتال حمله کردند.

بر اساس گزارش‌های محلی در تاریخ ۳ دسامبر، مشتریان نیجریه‌ای صرافی ارزهای دیجیتال AAX به دفاتر این شرکت در لاگوس حمله کردند و کارکنان را در پاسخ به تعلیق برداشت‌های اخیر مورد آزار و اذیت قرار دادند. من اینجا هستم.

مشخص نیست که این حمله چه زمانی رخ داده است، اما انجمن فناوری بلاک چین (SiBAN) طوفان را در اطلاعیه ۲۸ نوامبر تأیید کرد و به کاربران عصبانی گفت که کارمندان صرافی تحت تأثیر این موضوع قرار گرفتند. SiBAN گفت:

“بنابراین، ما کاربران و سرمایه گذاران ناراضی و عصبانی را از آزار و اذیت و آسیب رساندن به مدیر کشور AAX (نیجریه)، سایر کارکنان محلی و سفیران AAX در سراسر کشور منع می کنیم. برای درک و شکیبایی همه کاربران AAX در نیجریه.”

درام AAX در ۱۴ نوامبر آغاز شد، زمانی که صرافی شروع به توقف برداشت به دلیل نقص ارتقاء سیستم کرد. AAX به جامعه اطمینان داده است که تعلیق برداشت ها هیچ ارتباطی با سقوط مداوم FTX ندارد و هرگونه ارتباط مالی با صرافی تحت محاصره را رد کرده است.

به دنبال این اعلامیه، تیم AAX در ۱۵ نوامبر اعلام کرد که در حال کار بر روی بودجه اضافی است. این به این دلیل است که سرمایه گذاران وجوه خود را در میان ترس های مسری پس از ورشکستگی FTX برداشت کردند. SiBAN در مورد وضعیت به شرح زیر اظهار نظر کرد:

با توجه به اینکه ارتقای سیستم AAX در زمانی انجام شد که فروپاشی FTX هنوز اثرات موجی در صنعت ارزهای دیجیتال ایجاد می کرد، زمان ارتقای سیستم AAX در وهله اول مشکوک و مشکوک بود. برای بسیاری از کاربران و اعضای AAX توسط در زمان نگارش این اطلاعیه، ارتقای طولانی مدت سیستم AAX سوالات بیشتری را نسبت به پاسخ ایجاد می کند. برخلاف این، تا کنون نتوانسته است اعتماد و اطمینان کاربران خود را نادیده بگیرد یا حفظ کند.

انجمن نیجریه همچنین خاطرنشان کرد که اعضای آن از جمله مشتریان آسیب دیده هستند.

مربوط: در اینجا نحوه هدف صرافی های متمرکز برای بازگرداندن کاربران پس از سقوط FTX آمده است

در ۲۸ نوامبر، بن کاسلین، معاون بازاریابی و ارتباطات جهانی AAX از سمت خود کناره‌گیری کرد و این گمانه‌زنی را برانگیخت که ممکن است این صرافی فعالیت خود را از سر نگیرد. به گفته کاسلین، علیرغم مبارزه برای جامعه، “هیچ یک از ابتکارات ما پذیرفته نشد.”

مدیران سابق AAX همچنین در مورد نحوه رسیدگی AAX به این موضوع ابراز مخالفت کردند. کاسرین رفتار بورس را «بدون همدلی» و «بیش از حد غیرشفاف» توصیف کرد.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا