🚨 اخبار ارز دیجیتال

Aave، Circle و Base به اعضای موسس ائتلاف دارایی Tokenized تبدیل می شوند

این روز مهمی برای توکن‌سازی دارایی است، زیرا بسیاری از شرکت‌های پیشرو در این زمینه از ایجاد انجمنی برای تسهیل توسعه آن خبر دادند.

هفت رهبر امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای تشکیل ائتلاف دارایی توکن شده (TAC) متحد شده اند. یک گروه مدافع جدید در ۷ سپتامبر اعلام کرد که در راستای بلاک چین عمومی، توکن سازی دارایی و پذیرش DeFi سازمانی کار خواهد کرد.

شرکت‌های Aave، Centrifuge، Circle، Coinbase، Base، Credix، Goldfinch و RWA.xyz اعضای موسس این ائتلاف هستند، اما عضویت شامل «اشتراک‌گذاران دیدگاه ما برای ایجاد یک سیستم مالی یکپارچه در بلاک چین است. از همه سازمان‌ها استقبال می‌شود. منشور TAC.

مرتبط: مدیر عامل Coinbase 10 ایده برتر رمزنگاری را که توسعه دهندگان را تشویق می کند تا روی آنها کار کنند را فاش می کند.

فعالیت های اولیه شامل ارتباط با اعضا، انتشارات فصلی، مشارکت در رویداد و ایجاد گروه های کاری است. به گزارش گروه:

توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی بهترین فرصت را برای سیستم‌های مالی سنتی و ارزهای دیجیتال برای ایجاد یک منبع حقیقت واحد نشان می‌دهد، جایی که پروتکل‌ها، پلتفرم‌ها و شرکت‌کنندگان می‌توانند تلاش‌ها را برای حذف ناکارآمدی‌ها در سیستم مالی فعلی هماهنگ و ترکیب کنند.

همچنین در ۷ سپتامبر، Polygon Labs و Mirae Asset Securities کره جنوبی، یک شرکت خدمات مالی با بیش از ۵۶۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، از ایجاد کارگروه Mirae Asset Token Security با “شرکت های مختلف” خبر دادند. Polygon به عنوان مشاور فنی گروه عمل خواهد کرد.

علاوه بر انجام تحقیقات مشترک، کنسرسیوم متعهد می شود که “در ابتکارات مختلف، از جمله حمایت از رشد شبکه ها و اکوسیستم های اوراق بهادار توکن شده داخلی و بین المللی، و میزبانی رویدادها برای افزایش آگاهی از برند، همکاری کند.”

گروه کاری نماد امنیت دارایی Mirae به طور خاص با هدف بررسی بهترین موارد بین المللی و ادغام آنها در زیرساخت های کره جنوبی برای حمایت از جهانی شدن بخش مالی کره جنوبی است. “تلاش های میر هستند […] Sandeep Nailwal، رئیس اجرایی Polygon Labs در بیانیه‌ای گفت: این امر به ایجاد قابلیت همکاری بین سیستم مالی داخلی کره جنوبی و سیستم‌های مالی خارج از کشور کمک می‌کند.

مجله: DAO چطور؟ آیا DAO ها می توانند مقیاس و سایر سوالات مهم را تعیین کنند؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا