اخبار ارز دیجیتال

a16z با پیشنهاد استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB مخالفت کرد

این سرمایه گذاری از ۱۵ میلیون دارایی UNI خود برای استقرار با استفاده از پل Wormhole استفاده کرد.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) به پیشنهاد نهایی برای استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB با استفاده از یک پل کرم چاله رای منفی داد. انجمن Uniswap DAO نشان می دهد.

پیشنهاد حاکمیتی برای اجرای آخرین تکرار Uniswap در زنجیره BNB 20 میلیون (۸۰.۲۸٪) رای موافق و ۴.۹ میلیون (۱۹.۷۲٪) رای مخالف دریافت کرد. استفاده شد.

در زمان انتشار، تنها ۳ درصد از آرا یا ۲۳.۴ میلیون رای داده شده بود. دوره رای گیری در ۱۰ فوریه به پایان می رسد.

Uniswap DAO – پیشنهاد برای استقرار Uniswap V3 در زنجیره BNB با استفاده از Wormhole Bridge

پشت این اختلاف، پل متقاطع زنجیره ای است که برای استقرار انتخاب شده است. این پیشنهاد از پل های Wormhole استفاده می کند، اما a16z از استفاده از LayerZero به عنوان یک پروتکل قابلیت همکاری پشتیبانی می کند.

شرکای سرمایه گذاری تمایل خود را برای رای دادن به LayerZero به عنوان یک پل استقرار در طول بررسی های دما ابراز کرده اند. ادی لازارین، رئیس مهندسی a16z، در بحث پیشنهادی در ۳۱ ژانویه اظهار داشت:

“برای اینکه کاملا واضح باشد، ما در a16z در صورت امکان فنی، ۱۵ میلیون توکن به LayerZero رای می‌دادیم و در یک رای فوری آینده می‌توانستیم. برای اهداف “بررسی دما” به این شکل بشمارید. “

0xPlasma Labs در پیشنهاد خود گفت که ذینفعان در اکوسیستم Uniswap “میل خود را برای دیدن یک پل با حداقل اعتماد برای اداره استقرارهای جدید Uniswap v3 در زنجیره BNB ابراز کردند.” من اینجا هستم.

بر اساس یک ارزیابی فنی از چهار پل و یک بحث بسیار پیچیده و رای گیری در مورد عکس های فوری، جامعه پل Wormhole را برای استقرار Uniswap v3 در زنجیره BNB انتخاب کرد. رتبه دوم به تیم LayerZero با ۱۷ میلیون رای رسید.

در سال ۲۰۲۲، پروتکل Wormhole توسط یکی از بزرگترین اکسپلویت ها که پل ها را هدف قرار می دهد، مورد اصابت قرار گرفت و منجر به از دست رفتن ۱۲۰۰۰۰ توکن Wrapped Ether (wETH) به ارزش ۳۲۱ میلیون دلار شد.مهاجمان یک آسیب‌پذیری در قرارداد هوشمند پروتکل پیدا کردند که به آنها اجازه می‌داد ۱۲۰۰۰۰ wETH بدون وثیقه در Solana ایجاد کنند و سپس آن را با ETH مبادله کنند.

LayerZero Labs بخشی از مجموعه سرمایه گذاری a16z است. در مارس ۲۰۲۲، پروتکل اختصاص داده شده به برنامه های غیرمتمرکز omnichain با ارزش ۱ میلیارد دلاری به وضعیت یونیکورن خواهد رسید و ۱۳۵ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری توسط a16z و Sequoia در میان سرمایه گذاران دیگر جمع آوری می کند.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا