اخبار ارز دیجیتال

توپ نارنجی تبلیغاتی A16z مشخص شد که یک مشتری جمع آوری L2 است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مجموعه‌ای از توییت‌های قبلی که تصویری از یک توپ نارنجی را به اشتراک می‌گذاشتند، پیش‌بینی می‌کردند که یک مشتری برای لایه ۲ راه حل خوش‌بینی.

یک سری توییت‌های مرموز که توپ نارنجی را به تصویر می‌کشند، برای مشتری جدید Optimism (OP) به نام “Magi” از بازوی ارزهای دیجیتال شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (A16z) تبلیغات ایجاد می‌کند.

در یک توییت در ۱۹ آوریل توسط مهندس a16z نوآ سیترون، Magi به زبان برنامه نویسی Rust نوشته شد و آن را به عنوان “کمک به افزایش تنوع و انعطاف پذیری مشتری در سراسر اکوسیستم پشته OP” توصیف کرد.

پشته OP به مجموعه نرم‌افزاری اشاره دارد که خوش‌بینی راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم را تقویت می‌کند. از دیگر مزایایی که ارائه می دهد، به ساده سازی فرآیند ایجاد بلاک چین لایه ۲ کمک می کند.

Citron توضیح داد که Magi “یک کلاینت توافقی (اغلب به نام کلاینت جمع‌آوری) را در پشته OP جایگزین می‌کند و با کلاینت‌های اجرایی مانند op-geth کار می‌کند و همگام‌سازی می‌کند. به مشتری اعدام

جسی پولاک، مهندس ارشد پایگاه راه‌حل لایه ۲ کوین‌بیس، این اعلامیه را با توییتی تکرار کرد: «magi به معنای تمرکززدایی، امنیت و مقیاس‌پذیری بیشتر پشته OP است».

در یک پست وبلاگی در ۱۹ آوریل، سیترون معتقد بود که تمرکززدایی، مانند لایه پایه اتریوم، امنیت شبکه را بهبود می بخشد “برای جمع آوری بسیار مهم است.”

توییت‌های دایره‌ای نارنجی مرموز A16z منعکس کننده روشی بود که Coinbase آن را تبلیغ کرد، در عوض یک شبکه لایه‌ای منحصربفرد به نام Base با توییت‌های دایره آبی معرفی کرد.

مربوط: سهم ایالات متحده از توسعه دهندگان کریپتو جهانی در ۵ سال ۲۶ درصد کاهش یافت — a16z

سیترون قطار هایپ را راه اندازی کرده است توییت عبارت “به زودی” در یک دایره نارنجی برای ۱۸ آوریل ظاهر می شود.

شباهت‌های تبلیغاتی پیش از اعلام بیس، جامعه ارزهای دیجیتال را به نظریه‌پردازی راه‌حل لایه ۲ دیگر اتریوم نزدیک می‌کند، پیش از اینکه ادی لازارین، مدیر ارشد فناوری a16z، شایعات را کنار بگذارد.

Citron همچنین گفت که Magi هنوز در حال توسعه است و اکنون می‌توان آن را با شبکه آزمایشی Optimism همگام‌سازی کرد، اما چندین ماه طول می‌کشد تا برای استفاده تولید آماده شود.

آسیا اکسپرس: شکوه بیت کوین در TikTok چین، ۳۰ میلیون کاربر سرزمین اصلی، داستان جاستین ساننویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا