🚨 اخبار ارز دیجیتال

a16z دفتر ارزهای دیجیتال لندن را به دلیل محیط “قابل پیش بینی” افتتاح می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شریک عمومی A16z گفت که این توسعه پس از “گفتگوی سازنده” با نخست وزیر بریتانیا و “ماه ها گفتگوی سازنده” با سیاست گذاران بریتانیا صورت گرفت.

شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z) قرار است اولین دفتر خود را در خارج از ایالات متحده در سال جاری افتتاح کند و بر فشار شرکت های مستقر در ایالات متحده برای مراتع سبز در خارج از کشور بیفزاید.

کریس دیکسون، موسس و شریک مدیریت رمزارز a16z، از “محیط تجاری قابل پیش بینی” به عنوان یکی از عوامل اصلی تصمیم به گسترش نام برد که در ماه های اخیر عامل اصلی بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده بوده است. اقدامات نظارتی متعدد علیه شرکت های ارزی.

دیکسون گفت که این تصمیم پس از “گفتگوهای سازنده چندین ماهه” با وزارت خزانه داری، سیاستگذاران بریتانیا و اداره رفتار مالی و همچنین “گفتگوی سازنده” با نخست وزیر بریتانیا نهایی شد. او اضافه کرد:

ما در حال افتتاح اولین دفتر بین المللی خود در حوزه قضایی هستیم که متعهد به ایجاد یک محیط تجاری قابل پیش بینی با استقبال از فناوری بلاک چین، پذیرش وب ۳ و پیگیری مقررات حمایت از مصرف کننده است. ما برای افتتاح آن هیجان زده هستیم.

با این حال، دیکسون گفت که این شرکت هنوز “سرمایه گذاری های قابل توجهی” در ایالات متحده دارد و به همکاری با سیاست گذاران و تنظیم کننده ها ادامه خواهد داد تا شفافیت بیشتر مقرراتی را برای استارت آپ های رمزنگاری انجام دهد.

ریشی سوناک، نخست‌وزیر جدید بریتانیا که حامی ارزهای دیجیتال است، می‌گوید اخبار مربوط به گسترش a16z در حالی منتشر می‌شود که «مقررات و نرده‌های محافظ مناسب» برای «تشویق نوآوری» و در عین حال محافظت از مصرف‌کنندگان وضع شده است.

سوناک گفت که از تصمیم a16z “هیجان زده” است.

“به همین دلیل است که من بسیار هیجان زده هستم که یکی از سرمایه گذاران برجسته جهان، آندریسن هوروویتز، تصمیم گرفته است اولین دفتر بین المللی خود را در بریتانیا افتتاح کند. این گواهی بر محیط تجاری بالا است.”

علاوه بر دفتر جدید، a16z همچنین برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی برنامه جدید «مدرسه استارت‌آپ کریپتو» (CSS) در لندن در بهار ۲۰۲۴ (مارس تا ژوئن) اعلام کرد.

برنامه شتاب دهنده CSS با هدف جذب کارآفرینان بریتانیایی و بین المللی که مشتاق ایجاد حرفه با Web3 هستند، است.

آخرین برنامه CSS بیش از ۸۰۰۰ متقاضی دارد و ۲۶ شرکت از a16z سرمایه گذاری کرده اند.

دفتر بریتانیا همچنین قصد دارد «با دانشگاه‌های بریتانیا همکاری نزدیک» کند، «نیروی انسانی و پشتیبانی» را برای باشگاه‌های مبتنی بر بلاک چین فراهم کند، و آموزش فناوری بلاک چین را در کلاس درس ترویج کند.

مربوط: a16z سیستم رای گیری ناشناس را برای اتریوم منتشر کرد

شریک عمومی سریرام کریشن مسئول دفتر جدید لندن خواهد بود.

به گفته موسسه Sovereign Wealth Fund، Andreessen Horowitz بزرگترین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر جهان با بیش از ۳۵.۸ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت (AUM) است.

۱۱ ژوئن، a16z رهبری ۴۳ میلیون دلار بودجه سری A برای Gensyn، یک بازار مبتنی بر بلاک چین مستقر در لندن که خریداران و فروشندگان قدرت محاسباتی را به هم متصل می کند.

برخی از قابل توجه ترین سرمایه گذاری ها در فضای کریپتو عبارتند از Coinbase، Avalanche، Compound، Dapper Labs، Matter Labs، OpenSea، Optimism، PROOF، Solana، Uniswap و Yuga Labs.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست a16z برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا