اخبار ارز دیجیتال

ادای احترام به مرد سخت کوش: مرد سخت کوش – پاس یقه آبی

پروژه مجموعه‌های دیجیتال مرد سخت‌کوش قرار است طرز فکر مردم را در مورد دارایی‌های دیجیتال در Web3 تغییر دهد. مجوزهای دسترسی زودهنگام اکنون در دسترس هستند.

در سال ۲۰۲۲، مفهوم توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با انتقاد کسانی مواجه شد که سودمندی آن را زیر سوال می‌بردند. اما تیمی که پشت پروژه مجموعه دیجیتالی “یک مرد سخت کوش” ​​(AHWM) قرار دارد، مشتاق است این تصور را تغییر دهد. با همکاری Cointelegraph و Animal Concerts، تیم تولید تک آهنگ موفق “A Hard Working Man” که شامل دو تولید برنده جایزه گرمی برادران آویلا است، یک محصول عملی با نماد هیپ هاپ اسنوپ داگ و موسیقی کانتری ارائه می دهد. مجموعه ای منحصر به فرد NFT را منتشر خواهد کرد. بیلی ری سایرس بزرگ.

برای مجموعه اینجا کلیک کنید

تیم AHWM برای افزودن بر هیجان کاهش NFT و اطمینان از کاربرد واقعی برای مالکان، یک سری پیشنهادات ویژه برای دارندگان NFT ایجاد کرده است، از جمله ملاقات با اسنوپ داگ و بیلی ری سایرس، یک بسته پروازی به لس آنجلس، و موارد دیگر. ما رایگان ارائه می دهیم. بلیط های انحصاری کنسرت Metaverse و ده ها کارت هدیه.

فروش NFT به‌زودی پخش می‌شود، اما از ۲۵ ژانویه تا ۱۰ فوریه، می‌توانید با A Hard Working Man – Blue Collar Pass دسترسی اولیه محدودی داشته باشید. با به دست آوردن یکی از این تعداد محدود، یک توکن به خریدار اعطا می شود که به عنوان گواهی خرید برای ضرابخانه رسمی AHWM عمل می کند. دارندگان گذرنامه یقه آبی یک ایردراپ رایگان AHWM NFT را در کیف پول نگهدارنده پاس خود دریافت می کنند، با تخفیف قفل برای دارندگان گذر، زیرا قیمت پاس کمتر از قیمت ضرابخانه NFT واقعی است.

هر نسخه AHWM NFT با یک مجوز پیش فروش همراه است که در دو نسخه ارائه می شود: Blue Color Pass – Hustler Edition و Blue Color Pass – Overachiever Edition.

علاوه بر هدایای خارج از این دنیا برای دارندگان AHWM NFT، دارندگان پاس یقه آبی واجد شرایط دریافت کنسرت های AHWM و Animal در آینده NFT خواهند بود و دسترسی انحصاری به کانال خصوصی Blue Collar Discord ما دریافت خواهند کرد. مسیر رنگ آبی را حفظ کنید. برای همیشه در مجموعه NFT آنها.

این پروژه امیدوار است که به عنوان مثالی برجسته از این که چگونه فناوری بلاک چین می تواند مفهوم تعامل دیجیتال را به چالش بکشد و جامعه را وادار کند که راه های جدیدی برای تعامل با زیرساخت های موجود در نظر بگیرد، باشد. به جنبش بپیوندید و همین امروز A Hard Working Man – Blue Collar Pass – Hustler Edition یا Overachiever Edition خود را دریافت کنید.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا