اخبار ارز دیجیتال

تغییر قابل توجه در قیمت گزینه های اتریوم نشان می دهد که قیمت اتریوم ممکن است از ۱۳۵۰ دلار فراتر رود

نهنگ های اتریوم بازارساز هستند و دیگر حق بیمه بیش از حدی را برای گزینه های قرار دادن محافظ دریافت نمی کنند.

قیمت اتریوم (ETH) از ۴ ژانویه تا ۱۰ ژانویه ۱۰.۲ درصد افزایش یافت و به راحتی مقاومت ۱۳۰۰ دلاری را شکست، اما حرکت قیمت اتر آلتکوین ها را برای شروع یک روند صعودی جدید آماده می کند.

آیا سطح مقاومت قبلی اتریوم به پشتیبانی تبدیل خواهد شد؟

کانال صعودی ۸ هفته ای پس از آزمایش حمایت ۱۲۰۰ دلاری در ۱ ژانویه قدرت خود را نشان داد، اما اتر گاوها هشدار دادند که جریان های اخبار منفی می تواند الگو را به سمت پایین بشکند.

شاخص قیمت اتر/دلار آمریکا، ۱۲ ساعت.منبع: Trading View

با وجود روندهای مثبت قیمت، احساسات پیرامون اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال چندان جذاب نیست. من اعتراف کردم که “بی پروا” عمل کردم. به نظر می‌رسد شیائو از جایی که به نظر می‌رسد یک زندان است، صحبت می‌کند و به خاطر ایجاد “خسارت شدید” در منطقه فوژو عذرخواهی می‌کند.

گزارش شده است که در ۱۰ ژانویه، مقامات مالیاتی کره جنوبی به دفاتر صرافی Bithumb حمله کردند تا فرار مالیاتی احتمالی را بررسی کنند. پارک مو، یکی از مدیران شرکت مادر Bithumb، در ۳۰ دسامبر در حالی که به اتهام اختلاس و دستکاری سهام تحت بازجویی قرار داشت، جسد پیدا شد.

این هفته (۱۰ ژانویه)، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی جمینی، نامه ای سرگشاده به بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال (DCG) صادر کرد. در این نامه، Winklevoss چندین اتهام کلاهبرداری جدی مطرح می کند و از هلدینگ مدیریت سرمایه Grayscale می خواهد که Silbert را حذف کند تا راه حلی برای کاربران Gemini’s Earn ارائه دهد.

ادامه زمستان کریپتو زخم دیگری در ۱۰ ژانویه به جای گذاشته است. صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال ایالات متحده، کوین بیس، دور دوم اخراج کارکنان خود را اعلام کرده است که بر ۲۰ درصد از نیروی کار خود تأثیر می گذارد.

با این حال، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی، سعی کرد با بیان اینکه کوین بیس به خوبی سرمایه گذاری شده است، آسیب را به حداقل برساند و با پیام معمول خود سعی کرد سرمایه گذاران را آرام کند.

در نتیجه، برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که اتر می تواند قیمت های زیر ۶۰۰ دلار را دوباره بررسی کند زیرا ترس همچنان احساس غالب است. به عنوان مثال، معامله گر کریپتو تونی انتظار دارد که شکل گیری مثلث فعلی باعث ایجاد یک “پایین شدن در اواخر امسال” شود.

بیایید نگاهی به داده‌های مشتقات اتر بیندازیم تا بفهمیم آیا جریان اخبار نزولی باعث شده است که معامله‌گران از استفاده از استراتژی‌های طولانی یا خنثی تا صعودی اجتناب کنند.

الان رای بدهید!

گاوهای اهرمی از رالی اخیر عقب افتادند

معامله گران خرده فروشی معمولاً به دلیل تفاوت قیمت با بازار نقدی از معاملات آتی سه ماهه اجتناب می کنند. از سوی دیگر، معامله گران حرفه ای این ابزارها را ترجیح می دهند زیرا از نوسانات در نرخ سرمایه قراردادهای آتی دائمی جلوگیری می کنند.

برای پوشش هزینه ها و ریسک های مرتبط، حق بیمه سالانه آتی ۲ ماهه باید بین ۴% و ۸+% در بازار سالم معامله شود. زمانی که معاملات آتی با تخفیف نسبت به بازار نقدی معمولی معامله می‌شود، نشان‌دهنده عدم اطمینان خریداران دارای اهرم است و یک شاخص نزولی است.

حق بیمه سالانه برای آتی اتر ۲ ماهه. منبع: Laevitas.ch

نمودار بالا نشان می دهد که معامله گران مشتقه که از قراردادهای آتی استفاده می کنند، حق بیمه منفی خود را در اول ژانویه پایان دادند. با این حال، حق بیمه ۱.۵٪ فعلی زیر آستانه ۴٪ برای بازار خنثی است. با این حال، فقدان تقاضا از سوی خریداران اهرمی به این معنا نیست که معامله گران منتظر کاهش ناگهانی بازار هستند.

به همین دلیل، معامله‌گران باید بازار گزینه‌های اتر را تجزیه و تحلیل کنند تا بفهمند آیا سرمایه‌گذاران به طور موثر شانس را برای آزمایش مجدد ۶۰۰ دلار ETH تعیین می‌کنند یا خیر.

معامله‌گران گزینه‌ها برای محافظت از نزولی، شارژ بیش از حد را متوقف می‌کنند

انحراف دلتا ۲۵% نشانه آن است که بازارسازان و میزهای آربیتراژ برای محافظت از سمت بالا یا نزولی بیش از حد هزینه می کنند.

در یک بازار نزولی، شاخص انحراف از ۱۰% فراتر می رود زیرا سرمایه گذاران گزینه شانس بیشتری را برای کاهش تعیین می کنند. از سوی دیگر، در یک بازار صعودی، اندیکاتورهای انحرافی تمایل به زیر ۱۰ درصد دارند، به این معنی که گزینه های فروش نزولی تخفیف داده می شوند.

Ether 60 Day Option 25% Delta Skew: منبع: Laevitas.ch

شیب دلتا در حال حاضر پس از ورود به محدوده خنثی در ۹ ژانویه در ۱۱٪ گیر کرده است. این در تضاد کامل با اواخر سال ۲۰۲۲ است، زمانی که این معاملات تا ۱۹ درصد بیشتر از استراتژی های صعودی قابل مقایسه با استفاده از گزینه ها بود.

مربوط: زنده ماندن از سقوط کریپتوکارنسی می تواند سخت باشد، اما ابزارهایی وجود دارند که می توانند در سال ۲۰۲۳ به شما کمک کنند.

به طور کلی، هر دو بازارهای اختیاری و آتی نشان می‌دهند که معامله‌گران حرفه‌ای اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند و احتمال اینکه ۱۳۰۰ دلار سطح حمایت باشد، افزایش می‌یابد.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا