اخبار ارز دیجیتال

۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ Dogecoin Hand Exchange, DOGE Community News

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط کاراگاه بلاک چین محبوب Whale Alert، تنها چند ساعت پیش، مقدار شگفت‌آوری از ارز دیجیتال میم اصلی Dogecoin در حال انتقال بین کیف‌پول‌های ثبت‌نشده شناسایی شد.

در همین حال، قیمت Dogecoin در تلاش است تا از محدوده خارج شود که تاکنون موفقیت چندانی نداشته است.

۹۹۰ میلیون DOGE در حال حرکت

در یک توییت اخیر، ردیاب ارزهای رمزنگاری شده فوق الذکر درباره حجم عظیمی از سکه‌های الهام گرفته از میم DOGE که از یک آدرس بلاک چین ناشناس به آدرس دیگر ناشناس منتقل می‌شوند، خبر داد. مبلغ حیرت انگیز ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ DOGE دست به دست شد. ارزش این مقدار پول سینه در زمان ساخت، ۷۹,۷۵۷,۸۴۲ دلار بود.

جزئیات ارائه شده توسط Whale Alert نشان می دهد که اینها در واقع ۱۱ تراکنش بودند که هر کدام ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ Dogecoin و در مجموع ۹۹۰,۰۰۰,۰۰۰ سکه داشتند.

اما این اولین بار نیست که نهنگ ها چنین مقدار نفس گیر دوج کوین را حمل می کنند. همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، میلیاردها دلار Dogecoin از صرافی Binance در ۹ ژانویه برداشت شد و مقدار مشابهی از DOGE در ۲۶ دسامبر منتقل شد.

جامعه Dogecoin سر و صدا است. اقدام قیمت DOGE

انتقال ۹۹۰ میلیون میم کوین بحث داغی را در میان جامعه Dogecoin در نظرات زیر توییت به راه انداخت. کاربران DOGE در مورد آغازگر و گیرنده انتقال Dogecoin کنجکاو هستند و بسیاری معتقدند که این می تواند نشانه ای از تخلیه DOGE در آینده باشد.

از روز یکشنبه، ارز دیجیتال میم اصلی Dogecoin تقریباً ۵ درصد کاهش داشته است و DOGE از ۰.۰۸۴۳ دلار به ۰.۰۸۰۳ دلار کاهش یافته است. این دارایی تاکنون ۲ درصد افزایش یافته است. به طور کلی، ارز دیجیتال میم در تلاش است تا از سطح مقاومت ۰.۰۸۱۶ دلار بالاتر برود. چندین تلاش برای انجام این کار از روز یکشنبه شکست خورده است زیرا DOGE پس از تجمعات کوتاه مدت به کاهش خود ادامه می دهد.

در طی یک پادکست که اخیراً ضبط و منتشر شده است، میلیاردر فناوری، ایلان ماسک اعتراف کرد که همچنان مالک Dogecoin است و ذخیره DOGE خود را نفروخته است.

با توجه به اخبار اخیر مبنی بر اینکه X مجوزهای کافی برای راه اندازی یک سرویس پرداخت در ایالات متحده را دریافت کرده است، جامعه DOGE دوباره در حال تعجب است که آیا DOGE بخشی از برنامه X خواهد بود یا خیر.

با این حال ماسک این سوال را بدون هیچ توضیحی مطرح کرد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا