اخبار ارز دیجیتال

۹۹ درصد از مردم نیجریه ارزهای دیجیتال را می شناسند – گزارش ConsenSys

نظرسنجی از پاسخ دهندگان از هر هفت قاره جهان نشان می دهد که نیجریه بیشترین جمعیت آگاه از رمزنگاری را در جهان دارد.

یک نظرسنجی جهانی از پاسخ دهندگان در ۱۵ کشور نشان می دهد که بزرگترین اقتصاد آفریقا، نیجریه، بیشترین جمعیت آگاه از رمزنگاری را در جهان دارد.

Consensys و YouGov نتایج نظرسنجی جهانی Web3 Perceptions را منتشر کرده اند. هدف این مطالعه ارائه بینش های کلان و منطقه ای در مورد ادراک کشورهای مختلف از ارزهای دیجیتال و اکوسیستم Web3 گسترده تر بود.

یک نکته مهم از داده های به دست آمده از تحقیقات کیفی این بود که دو کشور آفریقایی بالاترین رتبه را از نظر آگاهی از ارزهای دیجیتال دارند. این نشان می دهد که نیجریه ای ها (۹۹٪) و آفریقای جنوبی (۹۸٪) بیشتر از اقتصادهای بزرگ مانند بریتانیا، ایالات متحده، ژاپن و آلمان با Web3 آشنا هستند.

منبع: Consensys/YouGov Global Web3 Participation Survey.

حدود ۱۵۱۵۸ نفر بین ۱۸ تا ۶۵ سال از ۱۵ کشور در این نظرسنجی شرکت کردند. در نیجریه، ۹۹ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که در مورد ارزهای دیجیتال می دانند و ۷۰ درصد گفتند که مفاهیم اولیه فناوری بلاک چین را درک می کنند.

دانش بخش ارزهای دیجیتال نیجریه در فعالیت های سرمایه گذاری آن منعکس شده است. از ۱۰۰۱ پاسخ دهنده در نیجریه، ۷۶ درصد دارای ارزهای رمزنگاری شده یا قبلاً مالک آن بودند. بیت کوین و اتریوم بیشترین مالکیت را دارند و بایننس کوین (BNB) و دوج کوین بالاتر از بزرگترین تتر استیبل کوین در جهان قرار دارند.

موارد مرتبط: نیجریه ۱۰ درصد مالیات بر سود سرمایه بر روی ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال اعمال می کند – واکنش کارشناسان

۹۰ درصد از پاسخ دهندگان نیجریه ای گفتند که علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در سال آینده هستند و ۶۵ درصد به ارزهای دیجیتال به عنوان راهی برای محافظت در برابر کاهش ارزش پول ناشی از تورم فوق العاده اشاره کردند.

با توجه به اینکه بانک مرکزی نیجریه روابط بین صرافی‌های ارز دیجیتال و شرکت‌ها و بانک‌های محلی را در فوریه ۲۰۲۱ قطع کرد، ۵۰ درصد از پاسخ‌دهندگان گفتند که قانون‌گذاران قوانینی را برای تشویق مشارکت و حمایت از سرمایه‌گذاران تصویب خواهند کرد. او پاسخ داد که باید تصویب شود.

منبع: Consensys/YouGov Global Web3 Participation Survey.

ConsenSys داده ها و بینش های همه ۱۵ کشور مورد بررسی را منتشر می کند. ۹۵ درصد از پاسخ دهندگان ایالات متحده در مورد ارزهای دیجیتال می دانستند، در حالی که ۴۲ درصد در مورد این منطقه شنیده بودند اما درک روشنی نداشتند. تنها نیمی از پاسخ دهندگان آمریکایی می گویند که صاحب یا مالک ارزهای دیجیتال هستند.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنند

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا