اخبار ارز دیجیتال

۹۰ درصد از شرکت ها از فناوری و داده های بلاک چین استفاده می کنند

بر اساس تحقیقات جدید CasperLabs، با وجود شکاف آموزشی، پذیرش فناوری بلاک چین توسط مشاغل در ایالات متحده، بریتانیا و چین در سال آینده افزایش خواهد یافت.

فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین سال گذشته سال پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت، اما این موضوع باعث نمی‌شود که کاربران و کسب‌وکارها توجه خود را به این صنعت معطوف نکنند.

تحقیقات جدید CasperLabs و Zogby Analytics نشان می دهد که احساسات در مورد پذیرش بلاک چین به ویژه در بین مشاغل مثبت است. این نظرسنجی از طریق ۶۰۳ «تصمیم‌گیرنده» شرکتی در ایالات متحده، بریتانیا و چین انجام شد.

نزدیک به ۹۰ درصد از شرکت‌های مورد بررسی گزارش کرده‌اند که تا حدودی از فناوری بلاک چین استفاده کرده‌اند و ۸۷ درصد گفته‌اند که قصد دارند در سال آینده روی بلاک چین سرمایه‌گذاری کنند. این امر به ویژه در چین صادق است، جایی که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان قصد دارند در سال ۲۰۲۳ روی بلاک چین سرمایه گذاری کنند.

رالف کووری، عضو هیئت مدیره موسسه کاسپر گفت، با وجود آشفتگی های اخیر، کسب و کارها همچنان به دنبال بلاک چین به عنوان راه حل هستند.

این بسیار دلگرم‌کننده است که شرکت‌ها می‌دانند که بلاک چین راه‌حل است، نه رقابت.

شرکت هایی که در حال حاضر از این فناوری استفاده می کنند از دو ویژگی اصلی سود می برند: امنیت (۴۲%) و حفاظت از کپی (۴۲%). کسانی که در عملیات مبتنی بر فناوری اطلاعات کار می‌کنند، از بلاک چین برای گردش‌های کاری داخلی (۴۰%)، کارایی زنجیره تامین (۳۴%)، توسعه نرم‌افزار (۳۰%) و موارد دیگر استفاده می‌کنند.

الان رای بدهید!

کوبلی اظهار داشت که سال ۲۰۲۳ سال مهمی برای پذیرش فناوری بلاک چین، به ویژه برای ارائه راه حل های واقعی برای مشکلات دنیای واقعی و ایجاد ارزش بلندمدت خواهد بود.

مربوط: سبزترین شبکه بلاک چین در سال ۲۰۲۲

اما کشف کلیدی کشف نقاط ضعف رهبران شرکت بود. علیرغم اینکه اکثریت به دانش خود در مورد فناوری بلاکچین اطمینان دارند (۷۳%)، ۵۴% از پاسخ دهندگان هنوز معتقدند که اصطلاحات “بلاک چین” و “کریپتو” قابل تعویض هستند. من اینجا هستم.

به طور مشابه، بزرگترین موانع برای پذیرش، دانش محدود توسعه دهندگان، کمبود ابزار، قابلیت همکاری، و طعنه صنعت گزارش شده است. با این وجود، تقریباً همه پاسخ دهندگان گفتند که اگر درک و بینش بیشتری در مورد نحوه استفاده همتایان صنعت خود از بلاک چین داشته باشند، احتمال بیشتری برای پذیرش خواهند داشت.

مانند دسترسی، آموزش یک چالش طولانی مدت و مانعی برای کسانی است که خارج از صنعت هستند و می خواهند با فناوری تعامل داشته باشند و با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا