اخبار ارز دیجیتال

۸۸x Finance با Axelar Network برای جمع‌آوری بازدهی زنجیره‌ای شریک می‌شود

این استارت آپ یکی از پروژه های شرکت کننده در برنامه تامین مالی استارت آپ اکوسیستم اکسلار است.

در حالی که بازار نزولی کریپتو ممکن است بیشتر از حد انتظار دوام بیاورد، برخی از استارت‌آپ‌های Web3 فرصت بسیار خوبی برای ایجاد راه‌حل‌ها و زیرساخت‌هایی دارند که با فرا رسیدن موج بعدی پذیرش از کاربران و مؤسسات استقبال می‌کنند.

متقابل زنجیره بازده جمع‌آوری ۸۸x Finance ادعا می‌کند ظهور ارسال پیام مشترک و ترکیب‌پذیری واقعی بین بلاک‌چین فرصتی برای خدمت به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و حرفه‌ای است.

حدود شش ماه پس از شروع ساخت این پلتفرم، این پروتکل اکنون متعلق به Axelar است، یک برنامه سرمایه گذاری ۶۰ میلیون دلاری برای تسریع پروتکل Web3، با حمایت Axelar و گروهی متشکل از ۱۵ سرمایه گذار بلاک چین. ما در برنامه تامین مالی راه اندازی اکوسیستم شرکت می کنیم.

نیک آبراموف، یکی از بنیان‌گذاران استارت‌آپ ارزهای دیجیتال Coin، به تلگراف گفت: «ما کار روی تجمیع بازدهی زنجیره‌ای را آغاز کردیم، زیرا به نظر می‌رسد یک تکامل طبیعی چیزهایی مانند پل‌ها و پروتکل‌های رایج ارسال پیام است.

مرتبط: امنیت و قابلیت همکاری، چالش های پیش رو برای پذیرش انبوه Web3

تجمیع کنندگان بازده چندین پروتکل و استراتژی قرارداد هوشمند را ترکیب می کنند تا بازده سرمایه شما را به حداکثر برسانند. آنها از قراردادهای هوشمند برای سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری خود در محصولات و خدمات با بازده بالا از طریق استراتژی های خودکار استفاده می کنند. آنها شبیه به داشتن یک مدیر صندوق مسئول سبد ارزهای دیجیتال هستند و بهترین فرصت های مالی غیرمتمرکز یا DeFi را ارائه می دهند.

جورجیوس ولاخوس، بنیانگذار Axelar به کوین تلگراف گفت که از آنجایی که شبکه های بلاک چین و پلتفرم های DeFi اکنون مستقل از یکدیگر عمل می کنند، و با غیرمتمرکزتر شدن ارزهای دیجیتال، تجمیع بازدهی زنجیره ای به بخشی جدایی ناپذیر از DeFi تبدیل خواهد شد. سال های آینده او همچنین گفت:

تجمیع بازده زنجیره متقابل همچنین به تنوع ریسک و افزایش بازده کمک می‌کند. ترکیب استراتژی‌های تولید بازده در شبکه‌های زنجیره بلوکی متعدد به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که تأثیر نوسانات بازار را بر پرتفوی کلی خود خنثی کنند. به طور بالقوه می‌توان کاهش داد.»

۸۸x اعلام کرد که قصد دارد استراتژی‌های اتوماسیون خزانه و تنوع را از طریق استراتژی‌های سرمایه‌گذاری از پیش تعریف‌شده که بر روی چندین بلاک چین اجرا می‌شوند، ارائه دهد. ویل کاماروف، یکی از بنیانگذاران ۸۸x Finance به کوین تلگراف گفت: «در یک رابط کاربری، کاربران می‌توانند از فرصت‌های کشاورزی در اتریوم، زنجیره‌های BNB، Avalanche، Polygon و بسیاری از شبکه‌های دیگر لذت ببرند. نیازی به تعویض کیف پول نیست.»

داده های تحقیقات کوین تلگراف نشان می دهد که با وجود بحران بازار، پروژه Web3 30 میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ و ۳۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ جمع آوری کرده است. پلتفرم توسعه بلاک چین QuickNode، یکی از اولین دوره های تامین مالی سال، یک دور سرمایه گذاری ۶۰ میلیون دلاری را با هدف جذب کاربران و توسعه دهندگان وب ۳ در سراسر جهان تکمیل کرده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا