اخبار ارز دیجیتال

۸۳ درصد در نظرسنجی روز ولنتاین اعتراف کردند که شیفته علاقه مندان به ارزهای دیجیتال هستند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

نظرسنجی روز ولنتاین توسط Binance نشان می‌دهد که علاقه به ارزهای دیجیتال می‌تواند یک عامل کلیدی در جذب شرکا باشد.

بر اساس مطالعه روز ولنتاین که توسط Binance انجام شده است، نشان دادن علاقه به ارزهای دیجیتال می تواند کلید جذب یک شریک عاشقانه باشد.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال یک نظرسنجی جهانی برای تعطیلات عاشقانه سالانه خود با ۲۶۰۰ شرکت‌کننده در مورد اهمیت علاقه به کریپتو برای شرکای احتمالی خود انجام دادند. اگر این داده ها درست باشد، علاقه شدید به فضا می تواند عامل مهمی در روابط با شرکای همفکر باشد.

در یک نظرسنجی عمومی، بین ۶ فوریه و ۹ فوریه، از شرکت کنندگان ۹ سوال پرسیده شد که بر نگرش آنها نسبت به ارز دیجیتال، دوستیابی و عاشقانه متمرکز بود. ۲۶۰۰ نفر بین ۱۸ تا ۴۶ سال شرکت کردند.

نکته مهم این است که ۸۳ درصد از پاسخ دهندگان نشان دادند که داشتن شریکی که ارزهای دیجیتال را دوست دارد یک ویژگی جذاب در یک رابطه است.

۷۰ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که مایلند با شخصی که به ارزهای دیجیتال نیز علاقه دارد قرار بگذارند.

مطالب مرتبط: Nifty News: Finding Love in Metaverse Paris Hilton، BTC CryptoPunks Surge و موارد دیگر

۶۰ درصد از پاسخ دهندگان خاطرنشان کردند که علاقه آنها به ارزهای دیجیتال باعث جذابیت بیشتر شرکای بالقوه می شود. این نشان می‌دهد که فرد «دانشمند فناوری» و پذیرای نوآوری و پیشرفت‌های فناوری است.

۳۸ درصد از افراد مورد بررسی گفتند که الگوهای آنها علاقه و اشتیاق مشابهی به ارزهای رمزپایه دارند و ۲۷ درصد نشان دادند که شرکای خود را با Web3، ارزهای دیجیتال و بلاک چین آشنا کردند.

به نظر می رسد دریافت ارز دیجیتال به عنوان هدیه بهتر از دادن گل رز و شکلات در روز ولنتاین است، به طوری که ۸۳ درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که مایل به دریافت کارت هدیه ارز دیجیتال هستند.

پاریس هیلتون، کارآفرین سریالی و اجتماعی آمریکایی، که همچنین با ارزهای دیجیتال، بلاک چین و روز ولنتاین در سال ۲۰۲۳ ازدواج کرد، میزبان یک نمایش تجربه دوستیابی واقعیت مجازی در The Sandbox بود.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا