اخبار ارز دیجیتال

۸۰۰ میلیون XRP توسط ریپل در فعالیت انتقال غیرمعمول بازگردانده شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توسعه اخیر، Whale Alert گزارش داد که ۸۰۰ میلیون XRP، معادل ۴۰۴.۸۶ میلیون دلار، به صورت غیرعادی به حساب های ریپل منتقل شده است. این حرکت قابل توجه به دنبال یک بازگشایی قابل توجه در ۱ فوریه است، زمانی که ۲۰۰ میلیون توکن هنوز در گردش بودند که ناشی از انتشار سنتی ماهانه یک میلیارد XRP از حساب‌های امانی ریپل است.

ریپل، یک شرکت پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال، به طور روشمند در حال اجرای کنترل شده XRP از دارایی های سپرده شده است. هدف این استراتژی ایجاد یک عرضه قابل پیش بینی تر از توکن است و باعث ایجاد بحث های مداوم در مورد تأثیر بالقوه آن بر قیمت بازار XRP شده است. حساب‌های امانی که در ابتدا ۵۵ درصد از کل عرضه XRP را تشکیل می‌دادند، اکنون ۴۰.۷ درصد را در اختیار دارند که نشان‌دهنده روند باز کردن تدریجی قفل است.

جدول زمانی اعلام شده ریپل، برنامه آن را برای تکمیل تراکنش های امانی XRP تا آوریل ۲۰۲۷ نشان می دهد. همانطور که جامعه ارزهای دیجیتال تاثیر این انتقال غیرمنتظره را ارزیابی می کند، توجه بر ریپل و تصمیمات استراتژیک آن در چشم انداز دارایی های دیجیتال در حال تحول متمرکز می شود. سرمایه گذاران و سهامداران منتظر شفافیت بیشتر در مورد انگیزه های این توسعه و پیش بینی چگونگی شکل دادن به مسیر آینده XRP هستند.

نمای قیمت XRP

در حالی که هجوم قابل توجهی از XRP به بازار وجود دارد، قیمت آن در نقطه بحرانی باقی می ماند و حدود ۰.۵۰ دلار در نوسان است. تحلیلگران پیشنهاد می کنند که حفظ این سطح برای رشد آینده XRP بسیار مهم است. اگرچه شرایط بازار به نفع ارز دیجیتال است و جایگاه خود را حفظ می کند، پتانسیل صعودی وجود دارد.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

با این حال، طرف مقابل نگران است. اگر قیمت XRP نتواند این سطح را حفظ کند، قیمت آن می تواند به ۰.۳۴ دلار در هر توکن کاهش یابد و وضعیتی را برای ارز دیجیتال در حال مبارزه ایجاد کند. همانطور که Ripple به حرکت های استراتژیک خود ادامه می دهد، اکنون همه نگاه ها به سرنوشت XRP در این درام رمزنگاری همیشه در حال تکامل است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا