🚨 اخبار ارز دیجیتال

۸۰۰ میلیون XRP در میان افزایش قیمت چشمگیر به Ripple Escrow منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ریپل ۸۰۰ میلیون XRP قفل کرد
  • افزایش قیمت بسیار زیاد در XRP

بر اساس یک سری توییت‌های اخیر که توسط ردیاب ارزهای دیجیتال Whale Alert منتشر شده است، غول ریپل این سرمایه‌ها را با انجام یک سری انتقال بزرگ XRP به امانی قفل کرده است.

این اتفاق امروز، ۲ مارس، پس از بازگشایی منظم ۱ میلیارد XRP در روز قبل رخ داد. همچنین کمتر از یک هفته پیش، تراکنش بزرگ دیگری در امان ریپل انجام شد که با انتشار بخش بزرگی از XRP، جامعه ریپل را هیجان زده کرد.

در همین حال، XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، افزایش قیمت چشمگیری را در ۲۴ ساعت گذشته نشان داده است.

ریپل ۸۰۰ میلیون XRP قفل کرد

اگرچه پلتفرم ردیابی ارزهای دیجیتال ذکر شده هیچ توییتی در مورد باز کردن قفل ۱ میلیارد ریپل منتشر نکرد. از سال ۲۰۱۷ اینگونه بوده است.

اکنون Whale Alert گزارش می دهد که تقریباً تمام این مبلغ هنگفت XRP با ۵۰۰ میلیون، ۲۰۰ میلیون و ۱۰۰ میلیون XRP به آنجا فرستاده شده است. در مجموع، این مقدار XRP تقریباً ۴۷۶ میلیون دلار در فیات است. جالب توجه است، برخی از مفسران خاطرنشان کرده‌اند که جامعه XRP به‌جای حرکت از محفظه ریپل، مشتاق سوختن عظیم XRP است.

اما در حالی که احتمالاً ۱ میلیارد XRP در روز جمعه منتشر خواهد شد، ریپل اخیراً با باز کردن یک قطعه XRP عظیم ۴۰۰ میلیونی در ۲۵ فوریه، به ارزش ۴۲۷ میلیون دلار در زمان معامله، جامعه XRP را غافلگیر کرد.

زمان بندی کاملاً غیرمنتظره از سوی جامعه ریپل بود، بنابراین این امانت منجر به فتنه زیادی در بین دارندگان XRP در سراسر جهان شد. با این حال، به نظر می‌رسید که برخی از ارتش XRP به این نتیجه رسیده‌اند که این بخشی از برنامه‌ریزی شده برای انتشار محرمانه XRP در ماه فوریه است، که ظاهراً اتفاق نیفتاد.

افزایش قیمت بسیار زیاد در XRP

در ۲۴ ساعت گذشته، XRP با افزایش بیش از ۹ درصدی قیمت، به سطح ۰.۶۴۰۰ دلار رسیده است.

از ابتدای هفته، این افزایش به رقم خیره کننده ۲۰.۶۸ درصد رسیده است که XRP از قیمت ۰.۵۲۹۹۳ دلار افزایش یافته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا