🚨 اخبار ارز دیجیتال

۸۰ میلیون Dogecoin (DOGE) با نزدیک شدن قیمت به ۰.۱۰ دلار به صرافی اصلی منتقل شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تراکنش مهم ارز دیجیتال، ۸۰,۱۳۴,۶۵۳ Dogecoin (DOGE) به ارزش تقریبی ۷.۹۱ میلیون دلار انجام شد. منتقل شده از یک کیف پول ناشناس تا صرافی اصلی ارزهای دیجیتال Binance. این تراکنش توسط Whale Alert، یک سرویس محبوب که تراکنش‌های بزرگ ارزهای دیجیتال را ردیابی می‌کند، برجسته شد.

انتقال مقادیر زیادی از Dogecoin به بایننس به دلایل مختلفی قابل توجه است و نیاز به بررسی دقیق‌تری دارد. اولاً، چنین تراکنش‌هایی توسط نهنگ‌ها، سرمایه‌گذارانی که دارای مقادیر زیادی ارز دیجیتال هستند، به دلیل حجم زیاد کوین‌های جابجا شده، می‌توانند به طور قابل توجهی بر بازار تأثیر بگذارند. این می تواند منجر به افزایش نقدینگی در بورس شود و به طور بالقوه خرید یا فروش مقادیر زیادی از Dogecoin را برای سایر سرمایه گذاران آسان تر کند.

علاوه بر این، بسته به چشم انداز بازار، انتقال ممکن است نشان دهنده استراتژی نهنگ، مانند آماده شدن برای خرید یا فروش احتمالی باشد. سناریوی فعلی بازار نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال اتخاذ موقعیت هایی هستند که می توانند روی آینده شرط بندی کنند یا از آینده محافظت کنند. حرکات قیمت از DOGE. این نشان دهنده علاقه فزاینده به رفتار بازار آتی ارزهای دیجیتال است.

کاتالیزورهای صعودی Dogecoin

این حرکت قابل توجه توسط Dogecoin در حالی انجام می شود که ارز دیجیتال تجربه قابل توجهی دارد بالا آمدن ارزش. قیمت فعلی Dogecoin 0.09856 دلار است که افزایش قابل توجه ۴.۴۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ۲۳.۱۳ درصدی در ۳۰ روز گذشته را نشان می دهد. این روند صعودی توجه سرمایه گذاران و معامله گران را به خود جلب کرده است زیرا ارز دیجیتال مبتنی بر میم به نقطه عطف ۰.۱۰ دلار نزدیک می شود.

همچنین افزایش قابل توجهی در موقعیت های باز برای Dogecoin وجود دارد. باز کردن موقعیت برای DOGE با توجه به داده های Coinglass رشد کرده است اکنون ارزش آن به ۷۲۶.۷۲ میلیون دلار رسیده است که در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد افزایش یافته است. این معیار مهم است زیرا تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق، مانند قراردادهای آتی یا اختیار معامله را نشان می دهد.

۸۰ میلیون تراکنش اخیر DOGE به بایننس و افزایش بهره باز نشان می دهد که ممکن است گمانه زنی ها در بازار Dogecoin یا حرکت های استراتژیک بالقوه توسط دارندگان بزرگ یا نهنگ ها وجود داشته باشد. این فعالیت می تواند منادی تغییرات بیشتر قیمت یا بازی های استراتژیک در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا