🚨 اخبار ارز دیجیتال

خرید ۷۶۶ میلیارد SHIB از بورس اتحادیه اروپا، خریدار مرموز فاش شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۷۶۶ میلیارد Shiba Inu با معامله SHIB در محدوده تغییر کرد
  • Shibarium شاهد کاهش فعالیت دیگری است

کارآگاه بلاک چین Whale Alert با حذف تقریبا ۸۰۰ میلیارد سکه میم شیبا اینو از Bitvavo، صرافی پیشرو ارز دیجیتال اروپا، یک انتقال گسترده ارز دیجیتال را ثبت کرده است.

این دومین تراکنش است که حجم انبوهی از SHIB را در ۲۴ ساعت گذشته حمل می‌کند، زیرا نهنگ‌های SHIB فعالیت غیرعادی درون زنجیره‌ای را آغاز کرده‌اند.

۷۶۶ میلیارد Shiba Inu با معامله SHIB در محدوده تغییر کرد

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ربات ردیابی ارزهای دیجیتال ذکر شده نشان می دهد که یک مالک ناشناس نهنگ حجم عظیمی از ۷۶۶,۴۷۸,۶۹۱,۶۷۹ SHIB را از پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Bitvavo مستقر در آمستردام منتقل کرده است. این مقدار سکه سینه شیبا اینو ۶ میلیون و ۷۳۳ هزار و ۸۹۸ دلار است.

این عقب نشینی بزرگ، که ممکن است شبیه خرید به نظر برسد، در حالی انجام شد که قیمت SHIB در روز سه شنبه بهبودی ۷.۱۶ درصدی را ثبت کرد و از آن زمان تاکنون در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۰۸۹ دلار معامله می شود و تلاش می کند از سطح مقاومت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار عبور کند.

با این حال، جزئیات تراکنش به اشتراک گذاشته شده توسط Whale Alert نشان می دهد که کیف پولی که برداشت را انجام داده نیز متعلق به صرافی Bitvavo است. این باعث می شود که انتقال صدها میلیارد دلاری SHIB به یک تراکنش داخلی Bitvavo تبدیل شود.

در روز پنجشنبه، U.Today گزارش داد که مقدار زیادی SHIB بین دو کیف پول رمزنگاری ناشناس منتقل شده است.

Shibarium شاهد کاهش فعالیت دیگری است

با نگاهی به داده های ارائه شده توسط Shibariumscan، کاهش قابل توجهی در فعالیت زنجیره ای در این راه حل لایه ۲ مشاهده می شود زیرا تعداد تراکنش های روزانه به ۱.۸ میلیون کاهش می یابد. این حتی کمتر از کاهش اخیر به ۲.۶۹ میلیون است.

بالاترین مقدار اخیر که این شاخص به آن رسیده است در پایان دسامبر بود، زمانی که تعداد تراکنش های روزانه در شیباریوم به ۷.۸۴ میلیون رسید.

این کاهش نقل و انتقالات روزانه بر تعداد کل تراکنش‌ها نیز تأثیر گذاشت، زیرا درست بالای سقف ۳۰۹ میلیون متوقف شد و بسیار کند پیشرفت کرد.

سایر داده‌های Shibarium نشان می‌دهد که با وجود رشد قابل مشاهده حساب‌ها در این بلاک چین، تعداد حساب‌های فعال نیز کاهش چشمگیری داشته است. این تعداد از ۲۸۰۲ در ۲۷ دسامبر به ۶۰۸ در ۲۵ ژانویه کاهش یافت.

این افت را می توان با مهاجرت فعلی Shibarium از Goerli به شبکه Sepolia توضیح داد و طبق پست اخیر Lucie از تیم SHIB، به روز رسانی های جدید در حال آزمایش و پیاده سازی هستند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا