🚨 اخبار ارز دیجیتال

۷۴ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی می گویند که NFT ها را برای وضعیت می خرند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

۱۳ درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که NFTها را با امید به فروش مجدد آنها در آینده می خرند.

طبق گفته پلتفرم Metaverse Metajuice، تقریباً سه چهارم کلکسیونرهای توکن غیرقابل تعویض (NFT) پلتفرم آن، NFT ها را به دلیل موقعیت، منحصر به فرد بودن و زیبایی شناسی خود خریداری می کنند.

در حالی که فروش فعلی NFT به اندازه اوج خود در سال ۲۰۲۱ نیست، این فضا همچنان حفظ می شود زیرا کاربران دلایل مختلفی را برای خرید NFT ذکر می کنند.

۱۰ بلاک چین برتر با فروش NFT در ۲۴ ساعت گذشته.منبع: Cryptoslam

در اطلاعیه ای که به Cointelegraph ارسال شد، Metajuice تاکید کرد که تیم آنها بیش از ۶۰۰۰ کاربر NFT را مورد بررسی قرار دادند تا انگیزه خرید NFT را دریابند. با توجه به نتایج نظرسنجی، در میان دلایلی که محققان بیان کردند، توانایی متمایز شدن و استفاده از NFT به عنوان آواتار، بزرگترین دلیل برای خرید NFT بود.

علاوه بر این، ۷۴ درصد از پاسخ دهندگان تاکید کردند که به دلیل موقعیتی که به آنها می دهند به NFT معتاد هستند. در همین حال، ۱۳ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی گفتند که NFT ها را برای فروش مجدد در آینده می خرند.

یکی از شرکت کنندگان در نظرسنجی با نام کاربری “Flexfactor” گفت که منحصر به فرد بودن و برجسته بودن دلیل پرش به داخل است. توضیح دادند:

“من دوست دارم که برخورد با افرادی با موارد مشابه من سخت است. من دوست دارم منحصر به فرد باشم و متمایز باشم.

جان بوریس، رئیس Metajuice، گفت که داشتن NFT برای نمایش اقلام دیجیتال ارزش افزوده دارد. به گفته بوریس، این یک “مفهوم مشترک از روندهای وضعیت محور” در متاورس ایجاد می کند. مردم می‌خواهند حقوق اقلامی را داشته باشند که وضعیت درک شده‌شان را بهبود می‌بخشد، و اینکه چگونه در متاورس به‌عنوان NFT ظاهر می‌شوند، بخش بزرگی از آن است.»

مربوط: ایموجی به عنوان مشاوره مالی به حساب می آید و دارای عواقب قانونی، قوانین قضاوت است

رائول پال، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Real Vision نیز اخیراً معتقد است که NFTها در چرخه شکوفایی بازار عملکردی مشابه با املاک و مستغلات سطح بالا خواهند داشت. در ۲۱ فوریه، پال در یک ویدیوی یوتیوب توضیح داد که مالکیت مجموعه‌های بزرگی مانند CryptoPunks و Bored Ape Yacht Club (BAYC) قبلاً به یک نماد وضعیت در فضای کریپتو تبدیل شده است. مدیران این کار را با داشتن یک ماشین لوکس یا خانه لوکس مقایسه کردند.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا