اخبار ارز دیجیتال

۶۹ درصد از کاربران معتقدند که Metaverse Entertainment سبک زندگی اجتماعی را تغییر خواهد داد: داده ها

یک نظرسنجی جدید CoinWire نشان می‌دهد که اکثر کاربران معتقدند Metaverse زندگی اجتماعی و تعاملات آنها را تغییر می‌دهد.

سال گذشته شاهد قطبی شدن ارزهای دیجیتال و وب ۳ بین بازارهای بسیار آشفته بودیم، اما چشم انداز آینده این بخش بالا بود. هم کاربران و هم سرمایه گذاران به ورود به صنعت، به ویژه در حوزه های مرتبط با متاورس ادامه می دهند.

یک مطالعه جدید توسط CoinWire که بیش از ۱۰۰۰۰ سرمایه‌گذار در صنعت ارزهای دیجیتال را در دسامبر ۲۰۲۲ مورد بررسی قرار داد، نشان داد که احساسات کاربران نسبت به Metaverse آماده است تا واقعیت دیجیتال بر همه حوزه‌های زندگی اجتماعی تأثیر بگذارد. ۶۹ درصد از پاسخ دهندگان بر روی متاورس شرط بندی کرده اند تا سبک زندگی اجتماعی خود را با رویکردی جدید به سرگرمی تغییر دهند و ۶۵ درصد نیز به رویکرد جدید متاورس برای فعالیت های اجتماعی اعتقاد دارند.

احساسات در مورد چگونگی تأثیر آن بر امور مالی، تجارت و آموزش نیز به ترتیب با ۶۱.۲ درصد، ۴۹.۶ درصد و ۴۵ درصد بالا بود. در طول پنج سال گذشته، مایکروسافت ۱۵۸ پتنت مرتبط با Metaverse را به دست آورده است که شرکت‌های بزرگ فناوری مانند Meta، Tencent و Epic Games را تحت الشعاع قرار داده است.

همانطور که متاورژن به رشد خود ادامه می دهد، ممکن است زندگی اجتماعی را به روش های ملموس تری تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان مثال، نمایشگاه اخیر Consumer Electronics 2023 قابلیت های جدید Metaverse از جمله لمس و بویایی را نشان داد.

علاوه بر این، این نظرسنجی اشاره می کند که بیش از نیمی (۵۳٪) از پاسخ دهندگانی که در Metaverse سرمایه گذاری می کنند، صاحب ارزهای دیجیتال هستند.

بر اساس این مطالعه، ایالات متحده رتبه اول را برای نوآوری Metaverse دارد. با این حال، همانطور که در بالا نشان داده شد، چین و هند به ترتیب با ۷۸ و ۷۵ درصد احساسات مثبت نسبت به استفاده روزانه متاورس در صدر فهرست قرار دارند.

مطالب مرتبط: مروری بر متاورس ۲۰۲۲

این گزارش همچنین نشان داد که در حالی که تقریباً ۹ نفر از هر ۱۰ پاسخ‌دهنده عبارت Web3 را شنیده‌اند، ۵۲ درصد در مورد معنای واقعی آن با نام Web3 تردید داشتند.

با توجه به عدم قطعیتی که توسط بسیاری از سرمایه گذاران احساس می شود، بیش از ۶۰٪ خواهان این هستند که صنعت مقررات بیشتری شروع شود.

با وجود این، حوزه‌هایی از Web3 مانند Metaverse هنوز در فهرست اولویت‌های بسیاری از کشورها قرار دارند. اخیراً دولت کره جنوبی یک شهر متاورس آزمایشی را به روی عموم باز کرده است.

گزارش McKinsey پیش‌بینی می‌کند که متاورس در طول هفت سال آینده ۵ تریلیون دلار ارزش تولید خواهد کرد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا