اخبار ارز دیجیتال

۶۷۱۰۰۰ بیت کوین توسط میلیون ها آدرس بیت کوین در این منطقه تقاضای عمده خریداری شده است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC)، اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، شتاب صعودی فوق العاده ای داشته است و در روز چهارشنبه به بالاترین سطح سال ۲۰۲۴ یعنی ۶۴۱۰۰ دلار رسید.

بیت کوین در ماه فوریه نزدیک به ۴۵ درصد رشد کرد و ششمین رشد ماهانه متوالی و بهترین عملکرد خود را از دسامبر ۲۰۲۰ نشان داد.

یکی از جنبه هایی که ممکن است به این افزایش کمک کرده باشد، تقاضای شدید برای بیت کوین است که بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را در محدوده قیمتی قابل توجهی خریداری می کنند.

به گفته تحلیلگر کریپتو علیبا استناد به داده‌های IntoTheBlock، بیت‌کوین بر فراز یک دیوار پشتیبانی عظیم که در آن ۱ میلیون آدرس بیش از ۶۷۱۰۰۰ بیت کوین در محدوده قیمتی ۶۰۳۳۴ تا ۶۲۱۵۵ دلار خریداری کرده‌اند معلق است.

به گفته علی، این منطقه انباشت اعتماد سرمایه گذار قوی را برجسته می کند و می تواند به عنوان یک سطح حمایتی کلیدی برای بیت کوین عمل کند و به طور بالقوه در برابر کاهش بیشتر بافر باشد.

با حرکت رو به جلو، بیت کوین با مانع بعدی در محدوده ۶۳۲۸۲ تا ۶۷۴۱۳ دلار روبرو خواهد شد. اینجاست که ۴۸۴۴۰ بیت کوین توسط ۱۹۳۲۳۰ آدرس بیت کوین با قیمت متوسط ​​۶۵۱۶۴ دلار برای هر IntoTheBlock خریداری شد.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۰.۰۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۶۲۰۱۰ دلار رسیده است. از آنجایی که بیت کوین پس از رالی بزرگ خود نفسی می کشد، همچنان در مسیر افزایش ۲۱ درصدی هفتگی است، البته ۹.۹۵ درصد نسبت به ATH فعلی خود کاهش یافته است.

در حالی که بیت کوین هنوز زیر بالاترین رقم تاریخ نوامبر ۲۰۲۱ یعنی حدود ۶۹۰۰۰ دلار (ATH) به دلار آمریکا است، در بسیاری از کشورهای جهان به بالاترین نرخ ارزهای محلی رسیده است.

بیت کوین در قدرت های اقتصادی مانند چین، ژاپن، بریتانیا و هند و همچنین اقتصادهای رو به رشدی مانند آرژانتین، ترکیه و مصر به اوج های جدیدی رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا