🚨 اخبار ارز دیجیتال

خرید ۶۷۱۰۰۰ بیت کوین توسط میلیون ها آدرس بیت کوین در این منطقه تقاضا، رالی DOGE باعث سود ۸۰ درصد سرمایه گذاران شد، ۳ تریلیون SHIB به رابینهود منتقل شد آدرس: Crypto News Digest توسط U.Today

در اینجا سه ​​خبر مهم که توسط U.Today در آخر هفته گذشته برای شما آورده شده است.

۶۷۱۰۰۰ بیت کوین توسط میلیون آدرس بیت کوین در این منطقه تقاضای بزرگ خریداری شده است

از چند روز آخر ماه فوریه، بیت کوین همچنان با نزدیک شدن به قله های قیمتی جدید، سرمایه گذاران خود را خوشحال می کند. بزرگترین ارز دیجیتال ماه گذشته ۴۵ درصد رشد کرد که بهترین نتیجه از دسامبر ۲۰۲۰ و ششمین رشد ماهانه متوالی آن بود. این می تواند یک نوسان باشد من تحت تاثیر قرار گرفته اماز جمله، این امر به دلیل تقاضای شدید برای بیت کوین از سوی تعداد زیادی از سرمایه گذارانی بود که بیت کوین را در محدوده قیمتی قابل توجهی خریداری کردند. علی تحلیلگر کریپتو در آخرین مقاله خود نوشت: x پستبا استناد به داده‌های IntoTheBlock، وی خاطرنشان کرد که بیت‌کوین “در بالای یک دیوار پشتیبانی عظیم ایستاده است که در آن ۱ میلیون آدرس بیش از ۶۷۱,۰۰۰ بیت کوین در محدوده قیمتی ۶۰,۳۳۴ تا ۶۲,۱۵۵ دلار خریداری کرده‌اند.” به گفته علی، این نشان می‌دهد که اعتماد سرمایه‌گذاران مهم است و می‌تواند پشتیبانی حیاتی برای بیت‌کوین فراهم کند و از افت بیشتر جلوگیری کند. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با ۶۶۰۵۰ دلار دست به دست می شود که ۶.۱۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

افزایش دوج کوین (DOGE) باعث سود ۸۰ درصدی سرمایه گذاران شد

بر اساس داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، به لطف افزایش اخیر Dogecoin، بیش از ۸۰ درصد از سرمایه گذاران آن در سود ماندنداین یک تغییر عمده در پویایی بازار ارز دیجیتال است. علاوه بر این، همانطور که توسط این پلتفرم بیان شده است، درصد دارندگان بزرگ Dogecoin، با نام مستعار نهنگ ها، به ۶۵ درصد می رسد که نشان می دهد این بازیگران بزرگ چقدر بر نوسانات بازار سکه تأثیر دارند. مسیر قیمتی Dogecoin در هفته گذشته بسیار دیدنی بود. کریپتو با تم سگ در هفت روز گذشته ۹۵.۹۸ درصد افزایش یافته است. چنین افزایشی در قیمت و سود سرمایه‌گذاران را می‌توان با دلایل مختلفی توضیح داد، مانند افزایش پذیرش جریان اصلی و پویایی سفته‌بازی ذاتی در بازار کریپتو.

با افزایش ۷۰ درصدی قیمت شیبا اینو، ۳ تریلیون SHIB به آدرس رابینهود منتقل شد.

در روز شنبه ۲ مارس یک معامله بزرگ توسط ردیاب داده های رمزنگاری شده Whale Alert شناسایی شد که دارای سه تریلیون توکن SHIB به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون دلار است. گزارش نهنگ هشدار در مورد این انتقال توسط یک کیف پول ناشناخته انجام شد که این مقدار عظیم SHIB را به آدرسی به نام Robinhood ارسال کرد. خرید SHIB توسط رابین‌هود در بحبوحه افزایش شدید ارزش توکن صورت می‌گیرد که در زمان انتقال بیش از ۷۰ درصد افزایش یافت و در معاملات اولیه روز شنبه به ۰.۰۰۰۰۲۸۸۸ دلار رسید. علاوه بر موفقیت در قیمت، SHIB توانست به رتبه یازدهم در رده بندی ارزش بازار صعود کند و رمزارزهای پیشرو مانند Dogecoin، Ethereum و Bitcoin را پشت سر بگذارد. طبق گزارش CoinMarketCap، در حال حاضر، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۹۰۶ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳.۶۹ درصد افزایش یافته است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا